Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Aplikacja CA24 nominowana do nagrody Mobile Trends Awards

Zagłosuj

Rozwiązanie antymalware zastosowane w CA24 Mobile zostało nominowane w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards w kategorii "Bankowość i finanse". O tym, kto otrzyma nagrodę zdecydują głosy internautów - głosowanie trwa!

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Od ośmiu lat jest to najbardziej prestiżowa nagroda w branży mobilnej w Polsce. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, rozwiązanie potrzeb użytkowników, innowacyjność i rozpoznawalność.

O tym, kto dostanie nagrodę decydują internauci. Głosowanie trwa na stronie: https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie#5 Wystarczy kliknąć w link, zalogować się przez Facebooka i oddać swój głos. Głosowanie internautów trwa do środy 13 lutego 2019r, a ogłoszenie wyników odbędzie się 7 marca.

Aplikacja CA24 Mobile jest bezpłatna i dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Pozwala łatwo i wygodnie zarządzać: kontami, kredytami i kartami kredytowymi oraz produktami oszczędnościami. Od września aplikacja wyposażona jest w moduł antymalware'owy, który automatycznie sprawdza, czy telefon klienta nie został zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Jeśli wirus zostanie znaleziony, aplikacja nie pozwoli się uruchomić. Dopiero po usunięciu złośliwego oprogramowania z urządzenia i ponownym aktywowaniu CA24 Mobile, klient będzie mógł ponownie skorzystać z aplikacji. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

- Bezpieczeństwo środków naszych klientów i ich danych to dla nas kwestia priorytetowa. Dlatego dodaliśmy do aplikacji CA24 Mobile funkcjonalność, która pomoże wykryć złośliwe oprogramowanie na urządzeniu mobilnym. To pozwoli na znaczące ograniczenie przypadków kradzieży metodą "malware", czyli przy pomocy nieautoryzowanego transferu środków z konta klienta na konto złodzieja - wyjaśnia Beata Mikołajczyk, dyrektor Biura Ryzyka Operacyjnego i Stałej Kontroli w banku Credit Agricole.

Warto dodać, że od grudnia 2018 r. użytkownicy aplikacji CA24 Mobile mogą się do niej logować biometrycznie: za pośrednictwem odcisku palca lub obrazu twarzy.