Numer kontaktowy +48 71 354 90 09Zgubienie karty +48 71 354 90 09
Aktualności

Bankowe rewolucje we Wrocławiu

Mieszkańcy Wrocławia mają nowe miejsce na bankowej mapie miasta. Przy ulicy Piłsudskiego 60 (obok kawiarni Starbucks) otwarty został nowy oddział banku Credit Agricole w zupełnie nowym wystroju. O to jak powinna wyglądać placówka, by każdy czuł się w niej komfortowo, bank zapytał wcześniej swoich klientów.

Credit Agricole to pierwszy bank na polskim rynku, który stworzył koncept wyglądu placówek na podstawie opinii zebranych wśród klientów i pracowników sieci sprzedaży.

- Uważnie wysłuchaliśmy potrzeb naszych klientów i pracowników oddziałów różnych szczebli. W naszym badaniu wzięło udział niemal 450 osób. Prace rozpoczęliśmy od badania satysfakcji klientów korzystających z naszych oddziałów - mówi Agnieszka Ławniczak, dyrektor nowej placówki we Wrocławiu.

- Z przeprowadzonych rozmów wiemy, że nasi klienci chcieliby być obsługiwani bez stania w kolejkach, a jeśli muszą czekać, to w większych i wygodnych poczekalniach. Ponadto cenią sobie prywatność w trakcie obsługi, szczególnie w pokojach wydzielonych z dedykowanymi doradcami - dodaje.

Wnioski z wszystkich badań stały się dla banku bazą do stworzenia nowej koncepcji placówki, uwzględniającej wygodną i komfortową poczekalnię dla klientów z zabawką dla dzieci, optymalizację akustyki, a przez to zwiększenie poczucia komfortu i prywatności w trakcie obsługi zarówno dla klientów, jak i doradców oraz przyjemną dla oka kolorystykę. Do wykończenia wnętrza wykorzystane zostały wyłącznie materiały przyjazne środowisku (wykładzina, krzesła, sufity dźwiękochłonne i lampy).

Oddział Credit Agricole przy ulicy Piłsudskiego 60 jest placówką uniwersalną, która oferuje wszystkie produkty i usługi bankowe: rachunki bieżące i oszczędnościowe, ubezpieczenia, karty kredytowe, a także kredyty, w tym gotówkowe, mieszkaniowe i firmowe. Czynna jest w poniedziałki w godz. 10.30 - 18.30 a od wtorku o piatku w godz. 10.00 - 18.00.

W całej Polsce w nowym modelu działa już 35 placówek banku, do końca 2017 roku będzie ich 66, a do 2020 roku ok. 200.

- Odświeżony wystrój naszych oddziałów pokazuje, że Credit Agricole chce być bankiem nowoczesnym, ale skupionym na ludziach, spełniającym ich potrzeby i budującym z nimi długie i trwałe relacje - komentuje Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku.