Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole sponsorem głównym Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Nowa rzeczywistość najprawdopodobniej zostanie z nami na dłużej. Jakie trendy umocni, a jakie zepchnie w niepamięć? Jakiego przemodelowania potrzeb i zachowań konsumenckich dokona? - to główne pytania, na które odpowiedzą eksperci, praktycy i analitycy podczas Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Głównym sponsorem wydarzenia, po raz pierwszy, jest bank Credit Agricole.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach biorą udział przedstawiciele kluczowych firm z tego sektora oraz z branży HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

- Wartości, które zyskały na znaczeniu w 2020 roku to lokalność i bezpieczeństwo. O tym jak te idee przekładają się na rzeczywistość firm spożywczych i handlowych porozmawiamy podczas Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu (3-4 listopada), w którym udział wezmą wizjonerzy rynku i eksperci - zapowiada Edyta Kochlewska, redaktor naczelna magazynu „Rynek Spożywczy”, organizatora Forum.

W bogatym, dwudniowym programie Forum przewidziane są rozmowy 1:1 oraz debaty o aktualnej sytuacji w branży spożywczej, handlowej i HoReCa. W trakcie Forum organizatorzy ogłoszą też laureatów konkursów: Dobry Produkt 2020, Food and Retail Star 2020 oraz Nagrodę Rynku Spożywczego. W debatach weźmie udział blisko 100 prelegentów. Jednym z nich jest Jakub Olipra, ekonomista Credit Agricole specjalizujący się w sektorze rolno-spożywczym, laureat czołowych miejsc w konkursie dziennika „Rzeczpospolita” na najcelniejsze prognozy cen surowców rolnych. Olipra podzieli się swoją wiedzą podczas trzech debat: „Eksport w czasach lokalności i nowych reżimów bezpieczeństwa”, „Kondycja branży mięsnej - kto stracił, kto zyskał?” oraz „Mleczarstwo - branża, która nie może się zatrzymać”.

W tym roku, po raz pierwszy, jedynym sponsorem głównym Internetowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu jest Credit Agricole. - Udział w Forum w charakterze sponsora głównego to dla nas wyjątkowa szansa na zaznaczenie swojej roli jako eksperta w sektorze rolno-spożywczym. Jako instytucja zaufania publicznego wspieramy naszych klientów z tego sektora w tym trudnym czasie pandemii nie tylko kompleksową obsługą finansową, ale również celną analizą i prognozami dotyczącymi głównych trendów i perspektyw rozwoju branży - podkreśla Łukasz Walat, dyrektor Biura Rozwoju i Promocji Biznesu z Pionu Klientów Korporacyjnych Credit Agricole.

Tegoroczna edycja Forum, ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce i wynikające z niej wymogi sanitarne, odbędzie się bez udziału publiczności. Stacjonarnie obecni będą jedynie organizatorzy oraz część prelegentów.

Transmisje debat będzie można śledzić m.in. na portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl oraz, po wcześniejszej rejestracji, na stronie frsih.pl.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest na stronie www Forum: https://www.frsih.pl/2020/pl/sesje/

Serwis ekonomiczny Credit Agricole dostępny jest na stronie internetowej.