Numer kontaktowy 19 019 Zgubienie karty +48 71 354 90 09
Aktualności

Wspieramy przedsiębiorców. Credit Agricole partnerem konferencji Coface Country Risk.

Credit Agricole był po raz kolejny partnerem strategicznym konferencji Coface Country Risk. XI edycja konferencji pt. „Jak bezpiecznie ryzykować w biznesie. Wzrost eksportu i rozwój innowacyjności.”, poświęcona ryzykom w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych oraz wspieraniu bezpiecznego rozwoju i eksportu polskich przedsiębiorstw, odbyła się 21 kwietnia 2016 w Warszawie.

Konferencje co roku gromadzą 300-400 przedstawicieli polskich firm. Skierowane są do członków zarządów, właścicieli, dyrektorów finansowych, menedżerów działów oceny ryzyka, kontrolingu, księgowości, eksportu oraz podejmujących decyzje w zakresie ochrony lub finansowania należności.

W gronie prelegentów są zarówno przedstawiciele świata ekonomii, jak i biznesu. Ekonomistów i analityków łączy rzeczowe podejście do prezentowania obrazu gospodarki, zaś zaproszonych przedsiębiorców pasja do prowadzenia biznesu.

W tym roku, z Grupy Crédit Agricole podczas konferencji wystąpili: Jakub Borowski, główny ekonomista Credit Agricole Bank Polska, oraz Dariusz Kowalczyk, ekonomista z Crédit Agricole Corporate and Investment Bank w Hongkongu.

Wspierając to wydarzenie bank Credit Agricole pragnie pomóc przedsiębiorcom w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych, w szczególności tych dotyczących międzynarodowej ekspansji i poszukiwania nowych zagranicznych rynków zbytu.

Więcej informacji o tym wydarzeniu