Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zapraszamy na zbiórkę krwi w siedzibach Credit Agricole

W Warszawie i we Wrocławiu bank Credit Agricole wspólnie ze spółkami Grupy EFL i firmą Vastint organizuje akcję krwiodawstwa. W kwietniu na terenie kampusów Business Garden będzie można oddać krew, która jako bezcenny lek codziennie ratuje życie tysiącom osób. Akcja odbywa się pod patronatem stowarzyszenia Ultrakrew, które już od wielu lat zajmuje się promocją honorowego krwiodawstwa na terenie całej Polski.

Krew to bezcenny lek dla osób przewlekle chorych, pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych czy transplantacji, a także osób poszkodowanych w wypadkach. Poświęcając godzinę na całą procedurę, każda krwiodawca może statystycznie uratować nawet trzy osoby.

- Jako bank Credit Agricole aktywnie działamy na rzecz społeczeństwa poprzez inicjatywy, które służą wspólnemu dobru. Cieszymy się, że pracownicy naszego banku tak chętnie biorą udział w takich działaniach jak akcje krwiodawstwa. Zapraszamy wszystkich chętnych, naszych sąsiadów i klientów, do udziału w tej szczytnej akcji - mówi Przemysław Przybylski, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej banku Credit Agricole.

Zbiórka krwi odbędzie się w dwóch lokalizacjach w dwóch różnych terminach:

Zbiórki odbędą się w godzinach 9:00 - 13:00.

Jak przygotować się do oddania krwi?

Krew może oddać każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat, o wadze ciała powyżej 50 kg, która legitymuje się dokumentem ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość.

Przed oddaniem krwi: