Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zapraszamy na konferencję „Równi w domu - równi w pracy”

W tym roku Credit Agricole zostało partnerem Fundacji Share the Care, która wspiera zrównoważone role rodzicielskie i partnerskie. Wspólnie zaangażujemy się w pierwszą kampanię społeczną „Równi w domu - równi w pracy”.

Kampania jest celebracją pierwszej rocznicy wejścia w życie dyrektywy work-life balance. Ma na celu budować świadomość społeczną na temat nowych regulacji oraz korzyści, jakie z nich płyną dla wszystkich.

25 kwietnia, w siedzibie głównej w ZUS w Warszawie, odbędzie się konferencja „Równi w domu - równi w pracy. Równość rodzicielska w Polsce rok od wdrożenia dyrektywy work-life balance”.

Podczas spotkania będzie miał miejsce panel dyskusyjny, w którym wystąpi Anna Podlewska, dyrektorka ds. Strategicznych Inicjatyw HR w Credit Agricole, która opowie o rozwiązaniach systemowych, które wdrożyliśmy w banku m.in. dodatkowych 2 tygodniach urlopu dla ojców, którzy zdecydują się wykorzystać co najmniej 14 dni urlopu rodzicielskiego.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Agnieszki Dziemianowicz-Bąk, Minister Rodziny, Pracy i polityki Społecznej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu w imieniu Fundacji Share the Care oraz wszystkich partnerów wydarzenia.

Wierzymy, że wspólne wysiłki mogą prowadzić do promowania równości rodzicielskiej i opiekuńczej oraz rozwoju inicjatyw przyczyniających się do budowania silniejszych więzi rodzinnych, przekładających się na równość w pracy.

Weź udział