Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w kwietniu

Korzyści płynące z przydomowego kompostownika? Jest ich wiele! Proces kompostowania przynosi korzyści dla domowego budżetu, jak i dla środowiska. Zobacz, od czego zacząć.

Zielonej dżungli w domu mówimy tak! Badania dowodzą, że obecność roślin w naszych wnętrzach może pozytywnie wpływać na poprawę jakości naszego życia i zdrowia. Postaw na więcej zieleni w domu!

Motyle i pszczoły w ogrodzie niezaprzeczalnie dodają mu uroku. Warto wprowadzić do swoich ogrodowych aktywności skuteczne metody, które będą magnesem dla tych pożytecznych owadów.

Wyobraź sobie śniadanie przygotowane z warzyw zebranych prosto z Twojego ogródka. Czy może być coś lepszego? Zobacz, jak krok po kroku przygotować własny warzywniak.

Wydawać i oszczędzać warto uczyć od najmłodszych lat. Z Kontem dla Ciebie JUNIOR wprowadzisz dziecko w świat finansów. To proste!

Stwórz zieloną oazę w samym centrum miasta – na swoim balkonie! Ciesz się własnymi warzywami, kwiatami czy ziołami. Sprawdź, od czego zacząć.

Lato na świeżym powietrzu? Postaw na zrównoważony ogród, który pomoże zadbać o środowisko. Dowiedz się jak to zrobić.

Coraz więcej Polaków i Polek czyta książki – Co czytamy i w jaki sposób? Oto najważniejsze wnioski wynikające z raportu Biblioteki Narodowej.

Czytelnictwo to jedno z najpotężniejszych narzędzi kształtujących umysł i charakter człowieka. Sprawdź, jak ważną rolę pełni w trakcie ich rozwoju najmłodszych.

Codziennie spędzamy wiele godzin przed ekranami, przez co coraz więcej osób doświadcza „cyfrowego wypalenia”. Pomóc może nam... czas spędzony z książką.

Odkryj 10 wyjątkowych książek kulinarnych, w których znajdziesz przepisy na pyszne potrawy, a przy tym mnóstwo zabawy smakami oraz inspiracji z filmów, powieści czy innych zakątków świata. Smacznego!

Zapraszamy do nieustającej debaty o książkach i filmach. Czy każda powieść może otrzymać dobrą ekranizację?

Jaką książkę wybrać na prezent? To pytanie, które często sobie zadajemy, gdy szukamy idealnej lektury na prezent. Sprawdź kilka naszych rekomendacji.