Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole znów pokaże się na Impact

Po raz kolejny zostaliśmy partnerem konferencji Impact - jedego z największych kongresów gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Będziemy partnerem wydarzenia, a nasi przedstawiciele wezmą udział w debatach.

W tym roku pokażemy się w Poznaniu w towarzystwie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP) oraz francuskich firm: L'Oreal Polska i Kraje Bałtyckie, Saint-Gobain wraz z Saint-Gobain Sekurit, Sodexo Polska, Econocom Polska oraz Renault Group.

Wspólnie stworzymy dwie przestrzenie: Cafe France, w której serwowana będzie kawa i wypiekane na miejscu corissanty oraz Strefę Francuskich Innowacji, gdzie uczestnicy kongresu będą mogli m.in. zbadać swój ślad węglowy, a także uczestniczyć w ciekawych debatach i dyskusjach.

Uczestnikami tych dyskusji będą m.in. wiceprezesi zarządu Credit Agricole: Jędrzej Marciniak i Damian Ragan, którzy wyjaśnią w jaki sposób rozumiemy nowoczesne podejście do klienta oraz jak budujemy relacje z klientami wykorzystując nowoczesne technologie. Z kolei Senior Country Officer Credit Agricole w Polsce, Bernard Muselet, wystąpi w ważnej debacie o bezpieczeństwie energetycznym Polski i Europy, z udziałem m.in. przedstawicieli PKN Orlen, Tauron oraz Ministerstwa Przemysłu.

Impact to największy kongres gospodarczo-technologiczny w tej części Europy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tematem przewodnim tegorocznej edycji kongresu są najciekawsze i najbardziej innowacyjne technologie, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne i globalne wyzwania.

Top speakerem będzie Michelle Obama - była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Na liście mówców są też m.in. była premier Finlandii Sanna Marin oraz aktor i reżyser Jesse Einsenberg. Łącznie w ciągu dwóch dni kongresu na dziewięciu scenach wystąpi 650 mówców z całego świata. Będzie ich słuchać ponad 6 tys. uczestników wydarzenia.