Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole z wyróżnieniem w konkursie TechnoBiznes 2024

Nasz Asystent Finansowy otrzymał wyróżnienie w konkursie TechnoBiznes 2024. Konkurs promuje najnowsze osiągnięcia technologiczne w sektorach bankowości, ubezpieczeń i gospodarki.

TechnoBiznes, uznawany za jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, ocenia najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinach takich jak bankowość, ubezpieczenia, inne instytucje finansowe oraz gospodarka 4.0. Nasz Asystent Finansowy, będący częścią aplikacji CA24 Mobile, został wyróżniony jako narzędzie ułatwiające użytkownikom zarządzanie swoimi finansami.

Wydarzenia takie jak pandemia, czy wysoka inflacja skłoniły coraz więcej osób do przyglądania się finansom i uważniejszego gospodarowania domowym budżetem. W szukaniu oszczędności pomocna będzie szczegółowa analiza wydatków, która umożliwia Asystent Finansowy (tzw. Personal Finance Manager). Funkcjonalność ta w przejrzysty sposób pokazuje użytkownikom to, jakim majątkiem dysponują i jaka jest dynamika ich finansów w ujęciu czasowym.

Klienci przejdą do Asystenta Finansowego z poziomu ekranów głównych - Pieniądze oraz Majątek. Panel Pieniądze uwzględnia tylko bieżące pieniądze w danym okresie, z kolei Majątek bierze pod uwagę również inne zasoby (np. ubezpieczenia, oszczędności czy inne rachunki). Można do niego także wprowadzić informacje np. o posiadanych nieruchomościach, gruntach czy wartościowych przedmiotach, jak choćby samochód.

Każdy ma dostęp do analizy wydatków, która dzieli transakcje na poszczególne kategorie. Statystyki są porównywane do poprzednich miesięcy. To mechanizm dobrze znany chociażby z aplikacji mierzących aktywność fizyczną. W panelu analizy finansowej można znaleźć także bilans informujący o stosunku wydatków do wpływów.