Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole na podium w rankingu Euromoney Trade Finance Survey 2024

Zostaliśmy docenieni za usługi finansowania handlu w prestiżowym konkursie „Trade Finance Survey” 2024 organizowanym przez Euromoney, brytyjski miesięcznik poświęcony biznesowi i finansom.

Badanie Trade Finance Survey bazuje na kompleksowych badaniach porównawczych, w których klienci banków z całego świata wskazują najlepsze rozwiązania w zakresie finansowana handlu. Wyniki badania pozwalają wyłonić zwycięzców w dwóch kategoriach – „Lidera Rynku” (Market Lider) i „Najlepszej Usługi” (Best Service) – w skali globalnej, regionalnej i krajowej.

Nasz bank uzyskał wyróżnienie w kategorii Domestic Best Service, zajmując trzecią pozycję pod względem jakości dostarczanych usług w Polsce. Ranking Best Service wyróżnia liderów obsługi klienta na podstawie analizy wydajności w zakresie szeregu kluczowych funkcjonalności. To nasze pierwsze wyróżnienie w tym rankingu.

Jesteśmy dumni z tego osiągniecia, które potwierdza naszą wysoką samoocenę jeśli chodzi o jakość oferowanych usług. Łączymy sprawny proces operacyjny z wysoce profesjonalnym podejściem naszego zespołu Trade Finance zorientowanym na potrzeby klienta i trwałość relacji.

- Niewątpliwie ogromnym atutem jest dla nas możliwość czerpania z fachowej wiedzy Grupy Crédit Agricole i możliwości współpracy przy realizacji transakcji z bankami z Grupy. Jestem przekonany, że nasz niedawno wdrożony moduł transakcji finansowania handlu w systemie bankowości elektronicznej CA24 Biznes przyczyni się do dalszego wzmocnienia opinii klientów na temat jakości naszych usług w tym obszarze – mówi Maciej Zatorski, szef Pionu Produktów Bankowości Korporacyjnej.

W rankingu, oprócz naszego banku uczestniczyły inne spółki Grupy Credit Agricole, w tym CA CIB and Credit Agricole Italy. Według głosów klientów, spółki Grupy CA z czterech krajów zostały wyróżnione za najlepszą jakość krajowych usług finansowania handlu, plasując się w ścisłej czołówce najlepszych graczy rynkowych. Są to spółki z Francji, Włoch, Polski i Korei Południowej.

Warto przypomnieć, że wyróżnienie dla naszego banku w rankingu Trade Finance Survey jest kolejną nagrodą uzyskaną w ostatnim czasie przez Pion Produktów Bankowości Korporacyjnej. Niedawno informowaliśmy o naszym sukcesie w rankingu usług cash management, w których zajęliśmy 1. miejsce wśród 10 najbardziej konkurencyjnych banków na polskim rynku w kategorii „Lider Krajowego Rynku Cash Management” oraz 2. miejsce w kategorii „Najlepsza Usługa Cash Management”.