Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole i EFL uruchamiają Strefę Biznesu

Bank Credit Agricole wspólnie ze spółkami z Grupy EFL uruchamia serwis internetowy dla przedsiębiorców pod nazwą Strefa Biznesu. W pierwszym etapie z nowej platformy korzystać będą nowi klienci, a od końca stycznia serwis będzie stopniowo udostępniany wszystkim obecnym klientom.

Strefa Biznesu powstała z myślą o osobach prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i rolnikach prowadzących indywidualne gospodarstwa rolne. Serwis pozwala w jednym miejscu zarządzać produktami i usługami bankowymi oraz korzystać z usług dodatkowych. Na platformie jest dostępna również oferta leasingu na nowe i używane pojazdy, urządzenia, sprzęt biurowy, IT oraz najem aut. Nowością jest usługa „Księgowość dla Biznesu”, umożliwiająca m.in. wystawianie i archiwizowanie faktur i rozliczanie podatków. Użytkownicy mogą również skorzystać m.in. z podpisu kwalifikowanego czy zamówić terminale do obsługi płatności bezgotówkowych.

By wejść do Strefy Biznesu, nowi klienci muszą zainstalować aplikację CA24 Mobile. Do wyboru są dwie ścieżki. Pierwsza opcja to „Rozwijaj biznes”, która poprzez identyfikację na podstawie cech biometrycznych (odcisk palca lub obraz twarzy) pozwala na utworzenie loginu i hasła do Strefy Biznesu. Nawet bez konta, klient będzie mógł korzystać ze wszystkich usług dodatkowych. Druga opcja to „Załóż konto firmowe”, dzięki której klient może założyć firmowy rachunek bankowy z dostępem do Strefy Biznesu. Ten wybór zapewnia możliwość korzystania z pełnego wachlarza produktów i usług oferowanych przez platformę.

Dla obecnych klientów banku platforma Strefa Biznesu będzie udostępniana stopniowo w ciągu najbliższych tygodni.