Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zimowa kampania kart kredytowych w Credit Agricole - złap prezent na święta

W Credit Agricole trwa wyjątkowa promocja kart kredytowych, we współpracy z VISA. Klienci mogą otrzymać kartę na rok za darmo oraz kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł.

Klienci, którzy kupią kartę kredytową w Credit Agricole do 20 stycznia z minimalnym limitem 5 tys. zł i w ciągu 45 dni od podpisania umowy, zapłacą nią za zakupy na kwotę min. 1 tys. zł oraz wykonają przynajmniej 3 transakcje mobilne (telefonem, zegarkiem, opaską), będą mogli odebrać kartę podarunkową o wartości 200 zł do Allegro w Klubie Korzyści. Promocja dotyczy tylko kart VISA.

Natomiast zarówno dla kart Visa, jak i Mastercard klienci dostają rok karty za darmo: dla kart Silver bank znosi miesięczne opłaty za prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy, z kolei dla karty Gold klient nie płaci za wydanie karty w pierwszym roku.

Do końca grudnia trwa również konkurs płatności mobilnych, w którym można wygrać iPhone’y, smartwatche Garmin oraz karty podarunkowe Allegro. Aby wciąć udział w konkursie, klienci muszą wypełnić formularz konkursowy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję mobilną. Pytanie konkursowe brzmi: jak za pomocą płatności zbliżeniowych - telefonem lub zegarkiem, możesz umilić swój jesienny dzień?