Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Wakacje z Credit Agricole

W te wakacje klienci Credit Agricole mogą skorzystać z wyjątkowych ofert promocyjnych, szybko wymieć waluty w aplikacji i ubezpieczyć się z Pakietem Turystycznym.

Credit Agricole wspiera swoich klientów podczas letniego wypoczynku. W te wakacje przygotował specjalne oferty. Dzięki ofercie „Cinema City – rok filmów za darmo”, kinomaniacy mogą nadrobić zaległości w premierach filmowych - za darmo z kartą Cinema City Unlimited. Posiadacze karty mają do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Mogą również korzystać z 10 proc. rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą.

Dla tych, którzy potrzebują swobodnego dostępu do pieniędzy, bank proponuje „Wakacje z limitem”, czyli limit w koncie z oprocentowaniem 0 proc. aż do końca września, oraz kartę kredytową bez opłat przez trzy lata w promocji „Żyj, jak lubisz”. Klienci, którzy zdecydują się na kartę kredytową Visa Silver lub Gold mogą otrzymać dodatkowo kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł. Wystarczy, że nową kartą zrobią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł w ciągu 45 dni od dnia zakupu karty.

Do końca sierpnia zyskać można również aż 400 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole. Wysokość premii zależy od wpływów na konto. Jeśli wpływy wyniosą min. 1 tys. zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy, klient otrzyma 100 zł premii, z kolei jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy wpływy wyniosą min. 4 tys. zł, premia wyniesie aż 400 zł.

- Nasi doradcy zajmą się procesem przeniesienia konta z dotychczasowego banku klienta do Credit Agricole. To pozwala klientowi zaoszczędzić czas, ograniczyć formalności do minimum i co ważne, zyskać nieco dodatkowej gotówki - mówi Anita Krupa, Segment Manager w Credit Agricole.

Udogodnieniem dla klientów jest również kantor wymiany walut dostępny w aplikacji CA24 Mobile. Dzięki tej usłudze szybko wymienią pieniądze w ramach wszystkich swoich kont walutowych w banku Credit Agricole. Mobilny kantor umożliwia wymianę walut przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, EUR/USD, EUR/GBP oraz GBP/USD. Transakcja wymiany jest bezprowizyjna i bank realizuje ją w czasie rzeczywistym – klient od razu widzi kupioną walutę na swoim rachunku i może jej używać.

Credit Agricole udostępnia także Pakiet Turystyczny. To ubezpieczenie pomoże uniknąć wysokich kosztów leczenia za granicą oraz zapewni szybką pomoc w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania również w sytuacji ogłoszenia pandemii.