Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Tytuł lidera w zarządzaniu płynnością dla Credit Agricole

Bank Credit Agricole uzyskał tytuł lidera krajowego rynku cash management w najnowszej edycji międzynarodowego badania „Cash Management”, przeprowadzonego przez brytyjski magazyn Euromoney. Bank został również wiceliderem w kategorii „Najlepsza usługa Cash Management”.

W badaniu uczestniczyło ponad 30 000 przedsiębiorstw z całego świata, które korzystają z usług zarządzania płynnością. Ranking „Cash Management” magazynu Euromoney jest barometrem jakości tych usług i stanowi szczegółowy przegląd najlepszych banków w dziedzinie zarządzania płynnością w danym kraju, regionie i na świecie. Pierwsze i drugie miejsce banku Credit Agricole w dwóch kluczowych kategoriach świadczy o zadowoleniu klientów z usług i produktów bankowości transakcyjnej.

Cash Management jest wykorzystywaną na co dzień usługą bankową o zasadniczym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Obejmuje systemy łączności pomiędzy bankami (bankowość elektroniczna, SWIFT), zarządzanie kontami, płatności, wyciągi z kont oraz optymalizację płynności poprzez cash pooling. Łączy w sobie nie tylko produkty, ale też usługi o charakterze relacyjnym.