Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w sierpniu

W sierpniu na blogu CAsfera.pl opublikowaliśmy aż 12 artykułów, głównie w tematyce szkolnej. Nie zabrakło jednak tematów finansowych i ekologicznych. Zapraszamy do lektury!

Edukację finansową warto rozpocząć od najmłodszych lat. Poznaj kilka sprawdzonych kroków, które pomogą przygotować Twoje dziecko do wejścia w świat finansów.

Jak zachęcać dziecko do samodzielności? Wspierać, chwalić osiągnięcia i uczyć właściwego podejścia do błędów. Na blogu rozwinęliśmy ten temat.

Odpowiednio dobrany zestaw zajęć pozalekcyjnych może stanowić nieocenioną inwestycję w przyszłość dziecka i przynieść długotrwałe efekty.

Każde dziecko jest wyjątkowe i ma swój indywidualny zestaw talentów, które warto poznać i wspierać. Nasze wskazówki pomogą Ci odkryć potencjał Twojego dziecka.

Nauka w szkole to już niejedyna forma kształcenia. W dobie digitalizacji i dostosowania nauczania do potrzeb uczniów mamy do wyboru kilka innych form kształcenia.

Po wakacyjnej przerwie pełnej przygód, powrót do szkolnej rzeczywistości może być problematyczny zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Pomożemy Ci przez to przejść!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy:

Zastanawiasz się jak zarządzać finansami w związku? Przeanalizowaliśmy kilka scenariuszy. Sprawdź, który będzie najlepszy dla Ciebie.

Trwa najdłuższa w Polsce akcja edukacji ekologicznej – Akcja Czysta Wisła. Ponad 10 tys. osób, w 10 dni, posprząta śmieci na całej długości Wisły oraz na wielu jej dopływach. Posprzątaj z nami Królową Polskich Rzek!

Chcesz nadpłacić kredyt hipoteczny? Sprawdź, co warto wiedzieć o nadpłacaniu zobowiązań lub wcześniejszej spłacie kredytu.

Oszuści czyhają na każdym kroku. Podczas Twojego urlopu mają jeszcze więcej okazji, aby pozbawić Cię pieniędzy. Zajrzyj do naszego artykułu, z którego dowiesz się, na co należy uważać podczas urlopu i co zrobić, by nie stracić swoich oszczędności.

Podaruj drugiej osobie coś bezcennego. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat krwiodawstwa i dlaczego oddawanie krwi jest tak ważne.