Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w październiku

Październik to miesiąc oszczędzania! Na blogu CAsfera.pl opublikowaliśmy wiele porad i ciekawostek związanych z domowym budżetem. Zapraszamy do lektury.

Czy hobby musi być kosztowne? Nie! Zajrzyj do naszego artykułu, z którego dowiesz się jak realizować pasję, nie drenując przy tym swojego portfela.

Jak w sprytny sposób zapanować nad budżetem domowym i poczuć się jak finansowy guru? Skorzystaj z kilku sprawdzonych sposobów.

Pieniądze dla niektórych stanowią symbol sukcesu i poczucia bezpieczeństwa, podczas gdy dla innych mogą być źródłem stresu i zaniepokojenia. Zobacz, jak pieniądze wpływają na nasze samopoczucie.

Nawet w świecie finansów można zauważyć różnice pokoleniowe, które częstą są konsekwencją czasów, w których przedstawiciele danego pokolenia dorastali. Jak oszczędzają Polacy? Sprawdź nasze badania.

Pokolenie Silver to osoby urodzone między 1948 a 1967 rokiem, które obecnie mają między 56 a 75 lat. To liczna grupa demograficzna w naszym społeczeństwie, która stoi aktualnie przed nowymi wyzwaniami finansowymi. Zobacz, jak Silversi podchodzą do finansów.

Do generacji X zalicza się ludzi urodzonych pomiędzy 1968 a 1982 rokiem. „Iksy” doświadczyły nagłego rozwoju technologicznego, który wymaga od nich nieustannego dostosowywania się do zmian i zdobywania nowych umiejętności. Sprawdź, jak kształtuje się podejście "Iksów" do zarządzania finansami.

Pokolenie Y to osoby urodzone w latach 1983-1997. O Milenialsach mówi się, że z jednej strony są ambitni, pracują na własny rachunek i dążą do samorozwoju, a z drugiej – że są niecierpliwi i zbyt pewni siebie. Zobacz, jak pokolenie Y podchodzi do finansów.

Do pokolenia Z zalicza się młodych ludzi urodzonych pomiędzy 1998 a 2007 rokiem lub, jak podają inne źródła, wszystkie osoby urodzone po 2000 roku. Ta generacja dopiero niedawno wkroczyła na rynek pracy i buduje swoją niezależność finansową. Sprawdź, z czego wynika odmienne podejście "zetek" do finansów.

To jeszcze nie wszystko! Na blogu znajdziesz dużo więcej artykułów o oszczędzaniu.

Czy wiesz, jakie książki powinien przeczytać każdy? Przygotowaliśmy listę 10 pozycji, które zabiorą Cię w literacką podróż, idealną na długie jesienne wieczory.