Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w marcu

W marcu naszym tematem przewodnim na blogu była ekologia. Zobacz, o czym pisaliśmy:

Czy wiesz, jak zadbać o ekologiczną uprawę na Twojej działce? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, dzięki którym wprowadzisz pozytywne zmiany w ogrodzie. Do dzieła!

Zadbaj o środowisko naturalne w swojej okolicy. To prostsze niż myślisz! Zacznij działać już dziś, a planeta na pewno będzie Ci wdzięczna.

Sposób, w jaki oglądasz telewizję i jakie masz urządzenie, może mieć spory wpływ na średnie zużycie prądu w domu. Zobacz, co zrobić, aby oglądanie telewizji było bardziej ekologiczne.

Badania pokazują, że stężenie gazów cieplarnianych w atmosferze utrzymuje się na rekordowym poziomie. Skutki odczuwalne są już na wszystkich kontynentach, a w ciągu najbliższych dziesięcioleci ich częstotliwość i intensywność może się zwiększyć. Sprawdź, co możesz zrobić, aby powstrzymać skutki zmiany klimatu.

Mikroplastik to niewielkie drobinki plastiku. Jego głównym źródłem jest pranie syntetycznych ubrań i ścieranie opon samochodowych podczas jazdy. Jak z nim walczyć? Przeczytaj na naszym blogu.

Ekologia jest nam bliska. W zakładce Eko Ty na blogu znajdziesz dużo więcej ciekawych treści.

Kilka nowości czeka na Ciebie też w sferze finansowej:

Czy prowadząc firmę, możesz korzystać z konta osobistego? Sprawdź, czy takie rozwiązanie jest zgodne z prawem i poznaj wszystkie możliwości.

Zmiana konta firmowego może być korzystna. Pamiętaj jednak, że po otwarciu nowego rachunku, musisz dopełnić formalności. Z naszą krótką instrukcją będzie to dla Ciebie szybkie i proste.

Zastanawiasz się, jak wybrać konto firmowe dla jednoosobowej działalności? Przekonaj się, jaka oferta będzie najbardziej dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Automatyczny przelew to duże ułatwienie regulowania zobowiązań. Nie musisz pamiętać o dacie i kwocie – bank automatycznie wysyła zdefiniowany wcześniej przelew. Warto uważać, w sytuacji zmiany kwoty rat. Łatwo to przeoczyć, a konsekwencje mogą być dotkliwe. Jak uniknąć takich problemów?

Konto firmowe to wiele dodatkowych korzyści. Załóż rachunek dla swojego przedsiębiorstwa i zyskaj przelewy ekspresowe, darmowe wpłatomaty i premię. Sprawdź szczegóły.