Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w lutym

W lutym na naszym blogu opublikowaliśmy wiele tematów gamingowych. Zobacz, jakie zagadnienia poruszyliśmy:

Wielogodzinne rozgrywki wymagają odpowiedniego stanowiska. Wpływa ono nie tylko na efektywność i wyniki w grach, ale również na zdrowie. Zobacz, jak powinno wyglądać ergonomiczne stanowisko gracza.

Jak zapobiec urazom i zadbać o zdrowie przed komputerem? To bardzo proste! Na blogu CAsfera.pl znajdziesz kilka porad. Sprawdź, co możesz zrobić, aby e-sport był bezpieczny.

Zarówno gry dla wielu, jak i pojedynczego gracza potrafią dostarczyć dużą dawkę emocji i zapewnić znakomitą zabawę. Poznaj ich wady i zalety i zdecyduj, jaki rodzaj gier jest dla Ciebie.

Gogle VR pozwalają przeżywać niesamowite przygody w wirtualnym świecie. Mają za zadanie przenieść Cię w świat z innymi dźwiękami, postaciami i zasadami. Jak wejść w świat gier VR?

Jak zmienić pasję w zawód? Wystartuj z karierą w e-sporcie! Praca w dziedzinie sportu wirtualnego może rozwijać się w różnych obszarach. Sprawdź, jakie możliwości zawodowe na Ciebie czekają.

Gra na symulatorze lotu może dostarczyć wielu nowych doświadczeń. Odzwierciedlają one realistyczne warunki, takie jak prędkość, wysokość, kierunek wiatru, turbulencje i wiele innych. Zobacz, co oferują symulatory lotu.

Stworzenie gry bardzo często wiąże się z wykreowaniem świata w zupełnie innej rzeczywistości niż ta znana nam z codziennego życia – o innej przestrzeni czasowej czy z odrębnym językiem. Przekonaj się, na czym polega tworzenie świata w grach.

W zakładce finanse również znajdziesz kilka nowości:

Czy wiesz, na czym polegają odroczone płatności i czym różnią się od płatności kartą kredytową lub zakupu na kredyt ratalny? Zajrzyj do naszego poradnika, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Zanim wyślesz swoją pociechę na zimowy wypoczynek, nie zapomnij o kieszonkowym na drobne wydatki. Przeczytaj nasz artykuł i zobacz, jakie masz opcje.