Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole zaprasza na webinary o finansach

Bank Credit Agricole rozpoczyna kolejny cykl webinarów o domowych finansach. Tym razem w „Kwadransie na oszczędzanie” wystąpi Dorota Sierakowska, finansistka, inwestorka i twórczyni społeczności Girls Money Club. Na pierwszym spotkaniu wyjaśni, dlaczego budowanie bogactwa należy zacząć od płacenia sobie.

„Kwadrans na oszczędzanie” to cykl spotkań z ekspertami od finansów, mądrego wydawania pieniędzy w różnych sferach życia. Credit Agricole organizuje je w ramach inicjatywy #WyzwanieOszczędzanie, której sercem jest już ponad 6 tys. grupa internautów na Facebooku. Bank chce wspierać budowanie kultury mądrego zarządzania domowym budżetem, oszczędzania pieniędzy i środowiska. Udział w webinarach jest bezpłatny i możliwy dla wszystkich chętnych. Dotychczas Credit Agricole zorganizował 20 spotkań. Można je zobaczyć właśnie na grupie i na kanale YT.

Tym razem bank zaprosił do współpracy Dorotę Sierakowską, twórczynię społeczności Girls Money Club. Poprowadzi ona cykl 15-minutowych bezpłatnych webinarów na grupie. Pierwsza odsłona „Kwadransa na oszczędzanie” z Sierakowską odbędzie się w najbliższą środę, 23 lipca, o godz. 18:00. Tematem spotkania będzie oszczędzanie i inwestowanie jako pierwszy krok po otrzymaniu wypłaty. Będzie to pierwszy z czterech webinarów prowadzonych przez twórczynię społeczności Girls Money Club. W kolejnych opowie o poduszce finansowej, prostym domowym budżecie oraz o mitach związanych z inwestowaniem.

Harmonogram wszystkich webinariów:

Środa, 23 sierpnia, godz. 18:00 - Co zrobić z pieniędzmi po otrzymaniu wynagrodzenia? Kolejność, która sprzyja budowaniu bogactwa!

Środa, 30 sierpnia, godz. 19:00 - Poduszka finansowa - czym jest, jak ją budować i gdzie ulokować?

Środa, 6 września, godz. 19:00 - Prosty budżet domowy i jego trzy kategorie

Środa, 13 września, godz. 19:00 - Pięć mitów (i pięć prawd) dotyczących inwestowania

Dorota Sierakowska to finansistka, inwestorka i seryjna przedsiębiorczyni. Analityczka surowcowa w DM BOŚ, autorka bestsellerowej książki “Świat surowców” i anglojęzycznej publikacji „Commodities Cheat Sheets”. Absolwentka finansów na SGH ze specjalnością bankowość inwestycyjna, wykładowczyni na uczelniach i prelegentka licznych konferencji inwestycyjnych. Założycielka kobiecej społeczności Girls Money Club, była redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu „Trend”. Zapalona edukatorka finansowa i podróżniczka.