Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole objął patronatem konferencję IMPACT'23

Bank Credit Agricole objął patronat nad konferencją IMPACT'23. To największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej.

IMPACT to niezwykłe wydarzenie poświęcone debatom o problemach współczesnego świata, przyszłości cywilizacji, nowych technologiach, a także o biznesie i marketingu. Kongres wyróżnia się nowoczesną formułą i ogromną skalą. W tym roku dwa dni fascynujących rozmów odbywać się będzie na ośmiu scenach, wokół 23 obszarów tematycznych. Wystąpi ponad 400 mówców, wśród nich przedstawiciele świata biznesu, nauki oraz polityki z Polski i zagranicy.

Warto podkreślić, że każdego roku IMPACT przyciąga ponadprzeciętną liczbę gości i speakerów należących do 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu "Times". W tym roku wystąpią m.in.: Natalie Portman (zdobywczyni Oscara, aktorka, reżyserka, autorka książek i aktywistka), Nassim Nicholas Taleb (autor eseju "Czarny Łabędź"), czy Valerie Jarrett (była doradczyni prezydenta Barracka Obamy).

Kongres odbędzie się w dniach 10-11 maja na terenie Centrum Kongresowego w Poznaniu.

Bank Credit Agricole jako partner IMPACT'23 szczególnie zaprasza na debaty z udziałem swoich przedstawicieli:

Tegorocznej edycji kongresu towarzyszy wiele wydarzeń dodatkowych, jak na przykład konkurs dla startupów, warsztaty dla liderów biznesu, food festiwal czy trening biegowy.

Więcej szczegółów na temat programu wydarzenia można znaleźć tutaj.