Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zmiany w Tabeli opłat i prowizji kont osobistych oraz kart kredytowych

Credit Agricole przygotowuje zmiany w Tabeli opłat i prowizji kont osobistych oraz kart kredytowych. Od 1 czerwca 2022 roku zmieni się wysokość niektórych opłat - głównie w przypadku starych pakietów kont. Bank zaktualizuje również umowy oraz regulaminy bankowości elektronicznej, konta i karty kredytowej.

Zmiany dotyczą przede wszystkim klientów, którzy korzystają ze starych pakietów kont - wzrośnie m.in. opłata miesięczna za konto, kartę debetową, rachunek walutowy czy przelewy ekspresowe. W przypadku nowej oferty, zmiany obejmą głównie Konto dla Ciebie. Credit Agricole podniesie opłatę za prowadzenie konta, opłaty za przelewy zlecane w placówkach bankowych i CA24 Infolinia oraz za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i Unii Europejskiej.

Warunki zniesienia opłaty za konto, kartę i wypłaty z bankomatów w Polsce pozostaną takie same. Nadal będzie to min. 1000 zł wpływu oraz jedna transakcja kartą lub BLIKIEM w miesiącu. Dodatkowo Credit Agricole obniży opłaty za token sprzętowy, wypłaty z Rachunku Oszczędzam oraz za korzystanie z abonamentów.

- Zachęcamy naszych klientów, którzy korzystają jeszcze ze starych pakietów kont do wyboru konta z naszej nowej oferty. Można to zrobić samemu w CA2 eBank lub w placówce bankowej - mówi Paulina Kałuża-Lelakowska, Senior Product Manager.

Zmiany w Tabeli opłat i prowizji kart kredytowych obejmą m.in. opłatę za przelew z rachunku karty. Bank podniesie opłatę za wyciąg papierowy lub wprowadzi tę opłatę dla kart, które jej nie miały. Oprócz tego klienci nie będą już musieli płacić za dodatkową kartę i zamówienie nowego PIN-u. Dodatkowo bank wprowadzi nowy typ opłaty za tzw. transakcje hazardowe.

Klienci otrzymają listy lub emaile z informację o zmianach w Tabeli opłat i prowizji. Bank wyśle również SMS-y z informacją, jak uniknąć niektórych opłat.

Dodatkowo zmienią się niektóre elementy umowy i regulaminu bankowości elektronicznej CA24. Zaktualizowane umowy i regulaminy będą obowiązywać od 24 kwietnia 2022 roku.