Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Trwa wrześniowa wyprzedaż kredytów w Credit Agricole

Klienci Credit Agricole, którzy otrzymali zaproszenie, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty kredytu gotówkowego i kart kredytowych na preferencyjnych warunkach. Akcja potrwa do 23 września.

W ramach oferty wyprzedażowej kredytu gotówkowego klienci mogą liczyć na prowizję 0 proc. oraz atrakcyjne oprocentowanie w zależności od rodzaju ubezpieczenia: 12 proc. przy braku ubezpieczenia, 11 proc. przy podstawowym ubezpieczeniu oraz 10,5% przy rozszerzonym ubezpieczeniu. Dodatkowo Credit Agricole daje gwarancję stałej raty. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że rata ich kredytu nie wzrośnie przez cały okres spłaty.

Credit Agricole przygotował również specjalną ofertę kart kredytowych. W ramach wrześniowej wyprzedaży, oprocentowanie karty kredytowej do 31 grudnia 2022 r. wynosi 0 proc. Dodatkowo bank zniósł opłatę miesięczną na 12 miesięcy dla kart Silver oraz opłatę za wydanie w pierwszym roku dla kart Gold. Klienci, którzy zdecydują się na kartę kredytową mogą także liczyć na nawet 333 zł zwrotu przez cały okres promocji za płatności bezgotówkowe w wybranych branżach (3 proc. zwrotu od każdej takiej transakcji przez 12 miesięcy, maksymalnie 27,75 zł miesięcznie).

Oprócz oferty specjalnej, Credit Agricole oferuje szeroki zakres produktów skierowanych do wszystkich zainteresowanych. Z oferty można skorzystać w placówkach banku, telefonicznie przez CA24 Infolinię, CA24 eBank oraz aplikację CA24 Mobile. Doradcy Credit Agricole znajdą rozwiązanie dopasowane do potrzeb każdego klienta.