Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w styczniu

W tym miesiącu planowaliśmy budżet domowy na cały rok. Zachęcamy do lektury:

Masz w planach zrewolucjonizowanie swojego budżetu? Chętnie Ci w tym pomożemy! Już dziś przejmij kontrolę nad swoimi finansami i sprawdź jakie bonusy możesz przy tym zyskać.

Szukając idealnego prezentu, chcemy aby wyrażał nasze zaangażowanie w relację z obdarowaną osobą. Czy prezent musi być drogi? Zdecydowanie nie! Sprawdź w jaki sposób wywołać efekt zaskoczenia, nie wydając przy tym fortuny.

Wpadasz do sklepu na małe zakupy, a wychodzisz z pełną torbą? Psychologia odgrywa duża rolę podczas wizyty w sklepie. Zobacz, jakie mechanizmy za to odpowiadają.

Wydarzenia losowe, awarie, koszty leczenia – to wszystko przytrafia się w najmniej spodziewanym momencie. Jak przygotować się na nieprzewidziane wydatki? Sprawdź w naszym artykule.

Aż 60% wyrzucanego jedzenia pochodzi z naszych domów. Co możesz zrobić, aby nie marnować żywności? Jest na to kilka sposobów – znajdziesz je na blogu CAsfera.pl

Miej informacje związane z Twoimi przychodami i wydatkami zawsze pod ręką. Pomogą Ci w tym łatwe w użyciu aplikacje na telefon. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Zadbaj o swój budżet w nowym roku.

Otrzymałeś SMS z linkiem do płatności? Nigdzie nie klikaj i skasuj wiadomość! Dbaj o bezpieczeństwo swoich finansów. Koniecznie przeczytaj nowy artykuł na naszym blogu.

Jesteśmy tu po to, aby dbać o Twoje bankowanie! Jeśli zastanawiasz się ile osób pracuje w naszym banku, w jakim jesteśmy wieku i jakie imiona występują u nas najczęściej to koniecznie zajrzyj do naszego artykułu.