Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w marcu

W tym miesiącu skupiliśmy się na karierze i rozwojowi zawodowemu. Sprawdź, jakie artykuły opublikowaliśmy w marcu:

Szef docenił Twoje starania i przyznał Ci premię, podwyżkę, a może dostałeś awans? Dodatkowe pieniądze warto zaoszczędzić lub zainwestować – najlepiej w siebie! Sprawdź, w jaki sposób zarządzać dodatkowymi środkami w budżecie domowym.

Dostałeś zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną? Musisz pokazać się z jak najlepszej strony! Podpowiadamy co zrobić, aby dobrze się zaprezentować i otrzymać wymarzoną pracę.

Work Life Balance – czy ta koncepcja zarządzania czasem nadal się sprawdza? Czy możemy zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym? Sprawdziliśmy to! Zachęcamy do lektury artykułu na CAsfera.pl.

Doradca zawodowy wpiera nie tylko studentów i świeżo upieczonych absolwentów szkół wyższych – każdy może się do niego zwrócić. Jeśli aktualnie stoisz przed decyzją o zmianie pracy lub przebranżowieniem, doradca zawodowy jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Rozmowa z przełożonym o podwyżce może być stresująca. Dobra wiadomość jest taka, że można się do niej dobrze przygotować i dzięki temu uniknąć obaw. Sprawdź nasze rady!

Wypalenie zawodowe może dotyczyć nawet 40% pracowników. Nie lekceważ objawów - mogą prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Sprawdź jak sobie z tym poradzić.

Wybierając miejsce pracy zaraz po szkole, nie zawsze wiemy, czy to na pewno odpowiednia droga. Jeśli aktualna praca nie przynosi nam satysfakcji, to warto zastanowić się nad zmianą. Poznaj nasze rady dotyczące przebranżowienia się.

Pytanie o nasze oczekiwania finansowe jest obowiązkowym punktem każdej rozmowy rekrutacyjnej. Jak rozmawiać o wynagrodzeniu z przyszłym pracodawcą? Sprawdź na naszym blogu.

Rynek pracy się zmienia. Zawody, które kiedyś były uznawane za stabilne, już takie nie są. Część z nich jest zastępowana nowymi. Sprawdź jakie umiejętności będą najważniejsze w 2025 roku i co możesz zrobić, aby dotrzymać kroku zmieniającym się trendom.

Rozwiń swoje skrzydła do kariery!

W marcu opublikowaliśmy także inne artykuły warte uwagi:

Nawet w sytuacjach kryzysowych oszuści są wciąż aktywni i wypatrują nowych okazji. Mogą to być zbiórki związane z ratowaniem zdrowia, katastrofami klimatycznymi albo akcjami humanitarnymi. Sprawdź, do kogo należy strona czy rachunek, zanim wpłacisz pieniądze.

Twoje dziecko chodzi już do szkoły? Zadbaj o jego ubezpieczenie, aby w razie nieszczęśliwego zdarzenia, móc liczyć na pomoc. Wszystkie ważne informacje znajdziesz w artykule.