Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w lutym

W tym miesiącu pisaliśmy o zmianie nawyków w codziennym życiu. Zachęcamy do lektury:

Jeśli nie wyobrażasz sobie dnia bez papierosów to mamy argumenty, które mogą przekonać Cię do ich rzucenia. Zobacz, ile możesz dzięki temu zaoszczędzić i co za to kupić.

To jak wygląda Twoja poranna rutyna, wpływa na samopoczucie przez cały dzień. Dlatego warto go rozpocząć od dawki pozytywnej energii! Wprowadź w życie kilka rytuałów, które miło Cię nastroją.

Maraton serialu i nieprzespana noc? Brzmi znajomo. Sprawdź, dlaczego warto ograniczyć korzystanie z urządzeń elektronicznych przed pójściem spać. Znajdziesz tu same korzyści dla Twojego zdrowia!

Zastanawiasz się co zrobić, aby zwiększyć swoją produktywność? Mamy na to kilka sposobów. Zastosuj się do naszych porad i uporządkuj swój plan dnia. Zapraszamy na naszego bloga!

Ograniczenie spożywania mięsa niesie ze sobą wiele korzyści: zdrowotnych, ekonomicznych oraz ekologicznych. Zajrzyj do artykułu, w którym rozwijamy ten temat.

Czy to dobry pomysł, aby pójść na zakupy z pustym żołądkiem lub bez listy zakupów? Zdecydowanie nie! Przygotowaliśmy 10 zasad, dzięki którym zmienisz swoje nawyki zakupowe o 180 stopni.

Już teraz zadbaj o zmianę swoich nawyków. Małymi krokami dojdziesz do celu!

W lutym opublikowaliśmy także kilka artykułów finansowych wartych uwagi:

Myślisz o nabyciu funduszy inwestycyjnych, ale wciąż obawiasz się ewentualnej straty? Podpowiadamy, jak zminimalizować ryzyka inwestycji — w końcu inwestowanie w fundusze może przynieść korzyści! Sprawdź w co warto zainwestować.

Zaciągnięcie kredytu to poważna decyzja. Zanim się na niego zdecydujesz pogłęb swoją wiedzę o finansach. Na naszym blogu znajdziesz 7 rad, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję.

Jeśli marzysz o własnych czterech ścianach, to pewnie zadajesz sobie teraz sporo pytań. Pomożemy Ci na nie odpowiedzieć! Na naszym blogu czeka na Ciebie artykuł poświęcony kredytowi hipotecznemu.

W ostatnim czasie słowo "inflacja" jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Krzyczą do nas tytuły artykułów w gazetach i serwisach internetowych. Co to właściwie jest inflacja? Odpowiadamy w artykule na CAsfera.pl

Poziom stóp procentowych ma ogromne znaczenie dla gospodarki całego kraju i dla każdego z nas. Jeśli nie do końca rozumiesz powiązanie inflacji z wysokością stóp procentowych i oprocentowaniem kredytów to przychodzimy z pomocą. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.