Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w kwietniu

W tym miesiącu naszym tematem przewodnim były porządki. Na blogu pojawiło się kilka cennych rad. Sprawdź, co przygotowaliśmy:

Coraz częściej faktury za prąd czy usługi mobilne otrzymujemy drogą mejlową. Bez większych problemów podpiszemy także umowę z wieloma usługodawcami online. Jak nie pogubić się w gąszczu elektronicznych dokumentów? Podpowiadamy na blogu!

Pralka i zmywarka to sprzęty, które powinny nam służyć przez długie lata. Zastosuj się do kilku zasad, by Twoje sprzęty AGD nie odmówiły współpracy tuż po upływie terminu gwarancji. Przeczytaj artykuł na CAsfera.pl

Mamy wiosnę, a co za tym idzie – generalne porządki! Mycie okien, czyszczenie lodówki, szorowanie piekarnika… Przydadzą się do tego domowe środki czystości, które nie nadszarpną Twojego budżetu. Sprawdź nasze propozycje.

Twoje media społecznościowe to także miejsce, któremu przydadzą się regularne porządki. Przejrzyj obserwowane profile, grupy i zdecyduj czy nadal są w kręgu Twoich zainteresowań. Nie wiesz jak się za to zabrać? Przygotowaliśmy krótką instrukcję.

Kiedy okna będą już lśniły i na blatach kuchennych nie będzie żadnego okruszka, zajrzyj do pudła z papierową dokumentacją. Trochę się tego nazbierało, co? Na pewno część z tych dokumentów może wylądować w niszczarce, a resztę warto posegregować. Zobacz nasze rady.

Szafa pęka w szwach od przeładowania? Jeśli na pierwszy rzut oka nie jesteś w stanie ocenić, co w niej masz to znak, że czas na ubraniowe porządki! Dzięki temu zyskasz więcej miejsca, a Twoje ulubione ciuchy przestaną się gnieść. Przygotowaliśmy przegląd garderoby w 7 krokach.

Uporządkuj swoją przestrzeń!

A jeśli jesteś miłośnikiem kawy i nie wyobrażasz sobie dnia bez tego czarnego napoju to mamy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł. Dowiesz się z niego jaki wpływ na organizm ma picie kawy. Zachęcamy do lektury!