Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w czerwcu

W tym miesiącu naszym tematem przewodnim było zero waste. Sprawdź, jakie zagadnienia poruszyliśmy na blogu:

Woreczki na zakupy, domowe kosmetyki, organizery – to tylko kilka rzeczy, które możesz wykonać samodzielnie. Zaoszczędzisz dzięki temu pieniądze i rozwiniesz swoją kreatywność. Środowisko i portfel Ci za to podziękują.

Podaruj swoim rzeczą drugie życie! Możesz je sprzedać lub wesprzeć lokalne inicjatywy oddając książki, ubrania, rośliny czy stare meble. Sprawdź, gdzie możesz oddać niepotrzebne rzeczy.

99% całej populacji oddycha powietrzem złej jakości. Walka ze smogiem to nie tylko duże inwestycje, ale także małe zmiany, które warto wprowadzić do codziennego życia. Zachęcamy do lektury.

Każdego dnia zużywamy bardzo dużo wody. Dlatego tak ważne jest jej oszczędzanie podczas codziennych czynności. Wybierz szybki prysznic, zamiast długiej kąpieli - zaoszczędzisz wodę, pieniądze i zadbasz o środowisko.

Nasze babcie wiedziały jak racjonalnie gospodarować w domu, aby nic się nie zmarnowało. To podejście idealnie wpasowuje się w dzisiejszy nurt zero waste. Zobacz 12 babcinych patentów na oszczędzanie.

Rocznie wyrzucamy około 9 mln ton jedzenia. Statystyczna polska rodzina w ciągu miesiąca pozbywa się jedzenia o średniej wartości 200 zł. Nie są to dobre informacje. Zobacz, co możesz zrobić, aby nie marnować żywności.

Warto wdrożyć ekologiczne podejście do swojej codzienności!

Opublikowaliśmy jeszcze kilka artykułów, które mogą przykuć Twoją uwagę:

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno! W artykule na blogu CAsfera.pl przedstawiamy kilka trików i porad, które pomogą Ci w nauce wybranego języka obcego.

Jako pierwszy bank w Polsce, udostępniliśmy naszym klientom biznesowym nowoczesny system akceptacji płatności mobilnych SoftPos. To wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Sprawdź!

Kredyt ratalny lub inne formy odroczonej płatności to podstawowa forma finansowania każdego większego zakupu w Internecie. Klienci chętnie wykorzystują to rozwiązanie. Sprawdź, co w tej kwestii ma do zaoferowania nasz bank.