Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Kupuj na raty z Credit Agricole i jedź na „Wakacje za jeden kredyt”

Już 6 czerwca rusza konkurs „Wakacje za jeden kredyt” organizowany przez bank Credit Agricole. Można wygrać voucher na wakacje kamperem i karty podarunkowe Travelplanet.pl. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zakupy na raty do końca sierpnia i zgłosić swoją pracę konkursową na stronie banku.

Wysoka inflacja wpływa na tegoroczne plany wakacyjne Polaków. Badania, które realizuje bank Credit Agricole, wyraźnie wskazują, że inflacja oraz rosnące ceny zmieniają rzeczywistość finansową Polaków, zmuszają do oszczędności i rewidowania planów.

- Z jednej strony silnie widoczna jest potrzeba szukania tańszych opcji organizowania wakacji, z drugiej - spora grupa osób, szczególnie młodszych (poniżej 30 roku życia) ma dużą potrzebę odpoczynku, oderwania się od codzienności i jej problemów, poszukiwania nowych, czasem egotycznych doświadczeń. Podróże wydają się naturalną odpowiedzią na tę potrzebę - podkreśla Katarzyna Kierzkowska, managerka ds. badań i analiz rynku w Credit Agricole.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów bank Credit Agricole zachęca do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czeka nagroda główna - voucher na wypożyczenie kampera Wadowcy Campery o wartości 10 000 zł oraz 13 kart podarunkowych Travelplanet.pl, każda o wartości 2 000 zł. Laureat nagrody głównej zostanie wybrany spośród laureatów nagród dodatkowych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zakupy w terminie od 6 czerwca do 31 sierpnia 2022 r. w sklepie stacjonarnym lub internetowym, w którym są dostępne raty Credit Agricole (w tych sklepach są materiały reklamowe banku) i sfinansować swój zakup właśnie na raty Credit Agricole. Po tym wystarczy wysłać zgłoszenie do konkursu z odpowiedzią na pytanie o wymarzony cel podróży kamperem. To może być opis, zdjęcie, praca rysunkowa, animacja - dowolna forma artystyczna. Zgłoszenia bank przyjmuje na stronie internetowej.

Warto przypomnieć, że kredyt ratalny w Credit Agricole jest objęty gwarancją stałej raty. Oznacza to, że raty kredytu będą takie same przez cały okres spłaty, jeśli będą spłacane zgodnie z harmonogramem. Dzięki temu klienci mogą zyskać poczucie bezpieczeństwa, a domowy budżet będzie łatwiejszy do zaplanowania. Bank oferuje także gwarancję stałej raty kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego, samochodowego, rat w planie spłat do karty kredytowej lub przez 7 lat - w kredycie hipotecznym, jeśli klient wybierze oprocentowanie stałe.

Regulamin konkursu „Wakacje za jeden kredyt” jest dostępny na stronie internetowej. Partnerzy handlowi w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależy od oceny zdolności kredytowej.