Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Kolejne etapy wygaszania starej aplikacji CA24 Mobile

Tylko do 14 grudnia będzie można korzystać z aplikacji CA24 Mobile. Po tym terminie aplikacja zostanie całkowicie wyłączona. Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do zainstalowania nowej aplikacji: CA24 Mobile - pełnej korzyści

CA24 Mobile - pełna korzyści to zupełnie nowe narzędzie do zarządzania osobistymi finansami. Wyróżnia się wyjątkowym designem i nowatorskim podejściem do nawigacji. Największą nowością - jakiej nie miała dotychczas żadna inna aplikacja bankowa w Polsce - jest Klub korzyści, czyli atrakcyjne rabaty na zakupy oraz personalizowane oferty na produkty i usługi bankowe. W przyszłości pojawią się także możliwość wykonywania zbliżeniowych płatności BLIK czy innowacyjne narzędzie, które wspomaga oszczędzanie.

Stara aplikacja CA24 Mobile została już wycofana ze sklepów aplikacjami i nie można jej pobrać i zainstalować.

14 grudnia aplikacja zostanie całkowicie wyłączona dla wszystkich użytkowników. Nie będzie można się do niej zalogować ani wykonać żadnej operacji.

Bank zachęca wszystkich klientów, którzy jeszcze nie zmienili aplikacji, aby jak najszybciej pobrali i uruchomili nową CA24 Mobile - pełną korzyści.

Więcej informacji o nowej aplikacji