Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w październiku

W tym miesiącu zamieściliśmy serię porad dotyczących oszczędzania. Zapraszamy do lektury:

Pieniądze odłożone na tzw. czarną godzinę to gwarancja bezpieczeństwa w przypadku niezaplanowanych wydatków. Jak duża powinna być nasza poduszka finansowa? Sprawdź w naszym artykule.

Twoim marzeniem jest rejs po Karaibach, remont mieszkania, a może kurs nurkowania? Małe oszczędności każdego dnia mogą przynieść zaskakujący efekt. Szczególnie jeśli korzystasz z programów rabatowych.

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. W tym roku dzień największych rabatów przypada na 26 listopada. Jak nie dać się nabrać na marketingowe sztuczki? Sprawdź na casfera.pl

Chcesz zabezpieczyć swoją pociechę na przyszłość i zapewnić jej jak najlepszy start w dorosłe życie? Sprawdź gdzie najlepiej ulokować oszczędności. Na blogu casfera.pl przeczytasz o finansowym bezpieczeństwie.

Metoda Kakebo to japońska metoda oszczędzania, która pozwala zwiększyć oszczędności nawet o 35%! Brzmi ciekawie? Sprawdź, czy ta metoda jest odpowiednia dla Ciebie!

Więcej artykułów w tematyce oszczędzania zebraliśmy tutaj.

Oszuści cały czas modyfikują swoje sposoby na wyłudzanie danych w sieci. Na blogu casfera.pl przypominamy kilka najpopularniejszych. Zobacz na co należy uważać.

Góry odpadów wciąż rosną i rosną. Przeciętny Europejczyk wytwarza w ciągu roku nawet pół tony śmieci! Co zrobić, by generować mniej odpadów? Żyć zgodnie z ideą zero waste! Sprawdź szczegóły na naszym blogu.