Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w marcu

Wiosna to czas na uprawy! Prowadzenie przydomowego ogrodu niesie za sobą wiele zalet i nie ogranicza Cię nawet niewielki balkon w bloku. Nie przejmuj się jeśli nie masz doświadczenia - na naszym blogu dzielimy się kilkoma wskazówkami. Satysfakcja z samodzielnie uprawianych jarzyn gwarantowana!

Dodawanie niestosownych komentarzy z anonimowych kont, obraźliwe fotomontaże, często również groźby – hejt to w ostatnim czasie bardzo popularne zjawisko, które stało się plagą opanowującą Internet. Na naszym blogu podpowiadamy jak sobie z nim radzić. Pamiętajmy, że Internet nie jest anonimowy i nie zapewnia bezkarności jego użytkownikom.

W ostatnich latach pojęcie „wellbeing” zyskuje na znaczeniu. Pracownicy chcą być doceniani za wykonywaną pracę oraz swoje zaangażowanie w rozwój firmy, a pracodawcom zależy na zadowolonych i spełnionych zawodowo pracownikach. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób doceniać, zajrzyj na naszego bloga CAsfera.pl.

Śródlądowy transport wodny to ekologiczny zamiennik transportu drogowego. Niesie ze sobą mnóstwo korzyści, gównie związanych z poprawą stanu środowiska naturalnego. Niestety ta forma transportu podlega również wielu ograniczeniom i jest przyczyną sporu ekonomistów i ekologów. Jeśli jesteś ciekaw jak będzie wyglądać przyszłości transportu rzecznego to zapraszamy na naszego bloga CAsfera.pl.

Zapewne nie raz zastanawiałeś się na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia na życie. To poważna decyzja, którą warto dokładnie przeanalizować. Gwarancja bezpieczeństwa finansowego jest dodatkowym wsparciem dla Twoich bliskich w nieprzewidzianych sytuacjach życiowych. Na naszym blogu poruszamy najważniejsze kwestie z tym związane. Zapraszamy do lektury!