Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Zmiany w serwisie internetowym CA24 eBank

Szanowni Państwo,

19 kwietnia 2020 r. wprowadziliśmy zmiany w naszej bankowości internetowej.

Co się zmieniło?

Zmieniliśmy funkcję ustawień limitu transakcji na karcie debetowej - do kont indywidulanych i firmowych. Dzięki temu mogą Państwo ustawić swój limit dla transakcji kartą i zmieni się on od razu po Państwa potwierdzeniu. Aby to zrobić prosimy wybrać Moje produkty w górnym menu i Konta, na następnie na ekranie ze szczegółami konta, przycisk Zmień limity. Po autoryzacji operacji limit zostanie zmieniony.

W sekcji Ustawienia mogą Państwo zarządzać serwisem CA24 SMS. Zdecydują Państwo, czy chcą dostawać powiadomienia o wpływie na konto lub blokadzie na rachunku, a także np. o której godzinie.

Udostępniliśmy wyciągi w formacie MT940, które będą widoczne w CA24 eBank, przesyłane na adres e-mail i mogą być wczytywane do systemów księgowych w Państwa firmie. Żeby włączyć tę opcję wystarczy wybrać Moje produkty i Konta, a następnie wybrać Wyciągi i Ustawienia wyciągów. Wyciągi mogą Państwo otrzymywać w cyklu: dziennym, tygodniowym i miesięcznym.

Dodaliśmy też możliwość obsługi Funduszy Inwestycyjnych, dla klientów indywidualnych i firmowych. Mogą tu Państwo zlecić operację zamiany, nabycia lub odkupienia jednostek, a także monitorować stan inwestycji na podstawie zbiorczej prezentacji bilansu środków i zobowiązań.