Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Urządzenia fiskalne taniej z Kontem Biznes w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje klientom biznesowym rabaty w wysokości do 25 proc. na zakup kas i drukarek fiskalnych marki ELZAB. Klienci, którzy skorzystają z promocji otrzymają dodatkowo bezpłatną fiskalizację urządzeń. Oferta dostępna jest dla posiadaczy Konta Biznes.

Z oferty Credit Agricole na zakup urządzeń fiskalnych z rabatem mogą skorzystać zarówno obecni, jak i potencjalni klienci Credit Agricole. Rabat naliczany jest za pomocą kodów rabatowych, a urządzenia w promocyjnej cenie można kupić na platformie partnera banku, firmy Kamsoft S.A. - www.mojafiskalna.pl

Kod rabatowy uprawnia klientów do 20 proc. rabatu na zakup kas fiskalnych marki ELZAB oraz 25 proc. rabatu na zakup drukarek fiskalnych ELZAB. Rabat naliczany jest od bieżącej sugerowanej ceny detalicznej producenta. Cena urządzeń po rabacie obejmuje fiskalizację oraz przekazanie materiałów szkoleniowych.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów biznesowych wdrażamy rozwiązania, które mogą pomóc w prowadzeniu codziennego biznesu, a jednocześnie wyróżnią nas na rynku. Dzięki współpracy z topowym producentem urządzeń fiskalnych, firmą ELZAB, proponujemy klientom wyjątkowe, dotychczas niedostępne na rynku polskim, rabaty na te urządzenia. Rabaty oferujemy klientom instytucjonalnym oraz rolnikom indywidualnym. Oczywiście z oferty może skorzystać również klient aktualnie nieposiadający żadnej relacji z naszym bankiem - jedynym warunkiem jest założenie konta firmowego - zachęca Mateusz Twaróg, dyrektor Departamentu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Credit Agricole.

Klienci banku posiadający Konto Biznes mogą skorzystać z oferty w każdej chwili. Wystarczy zadzwonić na infolinię (801 333 666 lub +48 71 35 49 035 - z zagranicy lub telefonów komórkowych) i poprosić doradcę o przesłanie kodów na wskazany adres e-mail. Można też udać się do wybranej placówki bankowej. Jeżeli klient zainteresowany jest promocją, a nie posiada jeszcze konta firmowego w Credit Agricole, może założyć rachunek poprzez infolinię lub w placówce bankowej, a po otwarciu rachunku otrzyma kod od doradcy.

Oferta została przygotowana we współpracy z firmą ELZAB S.A. oraz Kamsoft S.A. i obowiązuje do końca 2020 r.