Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w marcu

Jak bankować bezpiecznie, żeby zadbać o zdrowie swoje i bliskich? Pamiętaj o higienie środków płatniczych. Jak? Mamy na to 5 sposobów. Dbaj o bezpieczeństwo swoich środków także online. Jak nie dać się oszukać, po czym poznać podejrzane oferty zakupu i co zrobić, gdy trafisz na oszusta – dowiesz się na naszym blogu.

Inwestycje to nie tylko potoczne „granie na giełdzie”. Aby dbać o rozwój Twojego kapitału, możesz poznać takie instrumenty, jak obligacje. Dowiedz się czym są z naszego słowniczka inwestycyjnych pojęć.

Czasy, w których żyjemy przynoszą wiele wynalazków, ale i wyzwań dla ludzkości. Nasza epoka ma szansę zyskać miano plastikowej, bo ten materiał przeniknął do przyrody i zastanawiamy się, czy ten proces jest odwracalny.

Ekologia – słyszysz o niej i chcesz się przyłączyć do ludzi, którym los naszej planety leży na sercu. Ale jak? Zacznij od... kuchni! Wybierz się na spacer do lodówki, zajrzyj do szafek i spróbuj zastosować przyjazne środowisku nawyki. Kolejny eko przystanek to Twoja szafa z ubraniami. Polski rynek oferuje ogromny wybór ubrań i dodatków, które nie tylko są tworzone z myślą o ekologii, ale także trwałości. Zobacz listę naszych ulubionych lokalnych wytwórców w naszej infografice. Kolejny etap Twojego coraz bardziej ekologicznego życia to zakupy – robisz je codziennie, dlatego tak ważne jest, aby w ich trakcie podejmować świadome decyzje. Do tego przyda Ci się nasz podcast, w sam raz na drogę do sklepu :).