Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w maju

Pięknie jest się różnić! Maj ogłoszony został Miesiącem Różnorodności przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu a my podjęliśmy inicjatywy podkreślające wagę różnorodności. Jak wspólne doświadczenie ludzi różnych narodowości, poglądów, wierzeń i płci wpływa na rozwój banku - dowiesz się tego na naszym blogu.

Bycie szefem i bezpośrednim przełożonym nie jest proste. Odpowiedzialność, którą biorą na siebie menagerowie za swój zespół, może być emocjonalnie przytłaczająca. Na blogu radzimy jak podejmować racjonalne decyzje - w zgodzie z moralnością.

Zbudowanie robota może być trudnym zadaniem, ale... dlaczego by nie skorzystać z nowoczesnych rozwiązań w świecie wirtualnym? Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie "Wirtualnego Asystenta", który może wspomóc Cię w codziennej pracy.

Dbanie o środowisko nie powinno sprowadzać się do postów na Facebooku... ale nie jest też równoznaczne z koniecznością całkowitej rezygnacji ze zdobyczy cywilizacji. Sprawdź w jaki sposób możesz dbać o swoje otoczenie – od zaraz!

IV etap Bałtyckiej Odysei z powodu epidemii nie mógł obyć się w zaplanowany sposób i marsz po plaży, połączony ze sprzątaniem, musieliśmy odłożyć w czasie. Stworzyliśmy jednak wyjątkową akcję w naszych domach, balkonach i podwórkach, zachęcając do wirtualnego wsparcia i promowania proekologicznych postaw!