Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na blogu CAsfera.pl w listopadzie

Lodówka, pralka, telewizor, komputer, smartfon, lokomotywa, samochód, a niebawem samoloty, łodzie i może kosmiczne rakiety. Wszystkie te urządzenia są lub będą napędzane elektrycznie. Skąd jednak brać prąd, którego ludzkość konsumuje coraz więcej i więcej? Dowiesz się tego z najnowszego artykułu na naszym blogu CAsfera.pl.

Zdolność do rozsądnego i skutecznego działania w sytuacjach zaskakujących jest jedną z kluczowych umiejętności w zarządzaniu. Na blogu CAsfera.pl nasz ekspert przedstawia kilka podstawowych zasad, o których powinien pamiętać menedżer, aby nie dać się zaskoczyć.

Pandemia koronawirusa oraz związane z nią obostrzenia, a w wielu przypadkach radykalny lockdown, pociągnęły za sobą ciekawe skutki dla środowiska naturalnego. Jesteś ciekaw, jakie? Przeczytaj artykuł na blogu CAsfera.pl!

W co inwestować w tych nieobliczalnych dla nas wszystkich czasach? Nasz ekspert radzi na blogu CAsfera.pl czym kierować się przy wyborze aktywów w 2021 roku. Przeczytaj artykuł i nie daj się zaskoczyć!