Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w kwietniu

W myśl przysłowia "Kwiecień plecień, bo przeplata...", ostatni miesiąc na naszym blogu obfitował w treści o zróżnicowanej tematyce. Z pewnością lekturę warto zacząć od artykułu, w którym radzimy jak odnaleźć się warunkach pracy zdalnej. Jeśli obecna sytuacja zmusiła Cię do takiego trybu wykonywania obowiązków służbowych, to pewnie już wiesz, że oddzielenie pracy od prywatnej części życia, to nie lada wyzwanie. Sprawdź jak radzimy sobie z nim w Credit Agricole i jakie proste zasady bardzo nam w tym pomagają.

Tryb pracy zdalnej może czasem przeszkadzać naszej kreatywności w generowaniu pomysłów. Ekspert w dziedzinie Design thinking podpowiada, jak znaleźć co najmniej kilkanaście rozwiązań na każde wezwanie i uwolnić, oraz wykorzystać, swój twórczy potencjał. Jeśli natomiast stwierdzasz, że w ostatnim czasie tracisz przyjemność z pracy i zaczynasz wątpić w sens tego, co robisz – doradzamy jak odzyskać radość i poczucie spełnienia.

22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi, uważany za największe święto ekologiczne na świecie. Opublikowaliśmy więc specjalnie przygotowany na tą okazję e-book, zawierający eko porady oraz wskazówki dotyczące nawyków żywieniowych, które mogą sprzyjać poprawie jakości klimatu. Zgodnie z naszym hasłem #mniejplastiku, udostępniliśmy również poradnik, w którym podpowiadamy jak przeorganizować łazienkę, byś mógł nie tylko zaoszczędzić, ale przy okazji zadbać o środowisko! A jeśli jesteśmy już przy oszczędnościach – na blogu znajdziesz również wskazówki, jak przeorganizować budżet domowy i planować wydatki w obliczu obecnej sytuacji.

Życzymy miłej lektury!