Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowe godziny pracy naszych placówek

Szanowni Państwo,

czasowo zmieniamy godziny pracy naszych placówek. Chcemy zapewnić Państwu codzienną obsługę i jednocześnie zadbać o naszych pracowników. Prosimy o wyrozumiałość. Dla nas wszystkich to szczególnie trudny okres.

Nowe godziny pracy każdej placówki znajdą Państwo na jej drzwiach oraz naszej stronie internetowej.

Dziękujemy, że ze zrozumieniem przyjęli Państwo zmienione zasady obsługi w placówce. Ich celem jest minimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem w placówce i przed nią. Jesteśmy także dumni z naszych doradców, którzy starają się Państwu pomoc każdego dnia – czy w placówce czy przez telefon.

Lubimy osobiście wsłuchiwać się Państwa historie. Tymczasem najbezpieczniejszym dla nas wszystkim bankowaniem, jest bankowanie z domu. Zachęcamy do ograniczania wizyt w placówkach i korzystania z bankowości internetowej.

Jeśli z jakichś powodów nie używają Państwo serwisów internetowego czy mobilnego, prosimy o kontakt: 19 019. Bądźmy też wrażliwi na innych – wsparcie ich w korzystaniu z tych rozwiązań to wyraz troski, ale też naszej odpowiedzialności.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową - Bezpieczne bankowanie - dla Ciebie i dla nas. Tam zamieszczamy wiele ważnych i przydatnych dla Państwa informacji.