Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Kup ciągnik dzisiaj, zapłać za rok - Credit Agricole sfinansuje kredyt

Bank Credit Agricole, we współpracy z producentem maszyn rolniczych John Deere, proponują specjalną ofertę dla rolników. Klienci mogą zamówić i odebrać ciągniki jeszcze przed tegorocznymi żniwami, a spłatę kredytu za sprzęt rozpocząć dopiero za rok.

Dostosowanie polskiej gospodarki rolnej do standardów Unii Europejskiej oraz obecne okoliczności na rynku, wywołane pandemią COVID-19, stawiają przed polskimi rolnikami znaczne wyzwania. Bank Credit Agricole oraz John Deere Financial, w odpowiedzi na tę sytuację, umożliwiają nabycie nowego ciągnika połączone z odroczeniem spłaty zobowiązań. Kupujący do czasu odbioru maszyny nie ponosi żadnych kosztów finansowania, a przez rok od odbioru sprzętu spłaca jedynie odsetki. Dopiero po żniwach 2021 r., czyli w 13 miesiącu posiadania ciągnika, rozpoczyna się spłata rat kapitałowo-odsetkowych. Dzięki elastycznemu podejściu możliwy jest wybór harmonogramu rat.

Rolnictwo wymaga stałych inwestycji, również wtedy, gdy rynki światowe i lokalne funkcjonują w specyficznych, zmienionych warunkach. Dlatego wychodzimy dziś do rolników z propozycją wsparcia, które pozwoli im nadal rozwijać swoje gospodarstwa pomimo zwiększonej niepewności cen zbytu. Ułatwienia finansowe oraz zwiększone możliwości kredytowania, przyczynią się bezpośrednio do podniesienia poziomu wydajności i konkurencyjności produkcji dzięki inwestycjom w sprzęt, a w szczególności w nowoczesne ciągniki - zaznacza Mateusz Twaróg, dyrektor Departamentu SME i Agro w banku Credit Agricole.

Oferta dotyczy wszystkich ciągników John Deere serii 6, 7 i 8. Wymagany jest wkład własny w wysokości 15%, możliwy także w postaci pozyskanej dotacji unijnej lub oddanego w rozliczeniu starego sprzętu. Finansowanie można rozłożyć w ratach na 9 lat + 12 miesięcy karencji (spłaty jedynie odsetek). Oferta obowiązuje do 31 lipca 2020 r. lub do odwołania.