Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Credit Agricole wraca ze specjalną ofertą dla służb medycznych i mundurowych

Jesteście naszymi VIP-ami - Credit Agricole ponownie oferuje za darmo najwyższy pakiet Konta dla Ciebie dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Bank chce w ten sposób wyrazić wdzięczność i wesprzeć ludzi, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.

Konto dla Ciebie VIP - najwyższy i najbardziej ekskluzywny pakiet swojego sztandarowego produktu, bank Credit Agricole oferuje między innymi dla: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, diagnostów i farmaceutów, a także dla: policjantów, strażaków, strażników miejskich, funkcjonariuszy straży granicznej oraz służby więziennej.

Standardowo opłata za prowadzenie takiego konta wynosi 40 zł miesięcznie, ale pracownicy służb medycznych i mundurowych są zwolnieni z tej opłaty. Posiadacze rachunku mają bezpłatny dostęp do najważniejszych usług: karty do konta, rachunków walutowych, wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, a także przelewów natychmiastowych. Nowi klienci mogą skorzystać z oferty w placówkach banku oraz w kanałach zdalnych, w tym w aplikacji CA24 Otwórz Konto.

- Uznaliśmy, że ludzie, którzy codziennie walczą na pierwszej linii frontu o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zasługują na królewskie traktowanie w banku. Dlatego oddajemy im bezpłatnie i bez żadnych warunków nasz najlepszy produkt i mówimy: jesteście naszymi VIP-ami, dziękujemy za waszą ciężką pracę - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

Dodatkowo pracownicy służb medycznych i mundurowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej banku: w placówce można wziąć kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny z prowizją 0% i oprocentowaniem 7,2%, z obowiązkowym kontem i ubezpieczeniem, natomiast przez telefoniczne Contact Center można wziąć kredyt gotówkowy z prowizją 6% i oprocentowaniem 7,2%, z obowiązkowym kontem. Oferta kredytu jest dostępna do 31 grudnia, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.