Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w sierpniu

Planowanie pierwszego urlopu jest przyjemne, zwłaszcza kiedy wyjeżdżasz na dłuższe wakacje. I tutaj warto zadać sobie pytanie: ile dni urlopu wypoczynkowego mogę wykorzystać w tym roku? Od czego zależy ich naliczanie i kiedy ta liczba się zmieni? Pomocny artykuł, dla tych, którzy zaczynają swoją karierę.

A gdy zdecydujesz się stawiać kolejne kroki zawodowe w innej firmie, warto wiedzieć, jak przeliczyć niewykorzystane dni urlopowe i co z tymi, których nie udało Ci się wykorzystać w roku poprzednim. Obliczenia nie są takie trudne, jak się mogą wydawać?

Poszukujących sposobu na pomnożenie oszczędności jest coraz więcej: jeśli należysz do tych osób, nie zapomnij o ochronie kapitału przed inflacją. Poznaj prognozy na najbliższe lata i poznaj sposoby efektywnego inwestowania.

Wyobrażasz sobie teraz świat bez kart płatniczych? Jesteśmy tak przyzwyczajeni do tej wygodniej metody płatności, że gdy zetkniemy się z brakiem terminalu, nie jesteśmy przygotowani. Nauczyliśmy się funkcjonować bez „żywej” gotówki. W jakich sytuacjach może nas czekać wyprawa do bankomatu?

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl