Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w grudniu

Grudzień upłynął pod znakiem zakupów świątecznych - przygotowania do świąt to czas wielkich wydatków, jak i przyjemności oraz spędzania czasu z rodziną (a ten jest bezcenny!). Są sposoby na to, aby znaleźć oszczędności, nawet w takim czasie.

Brak pomysłu na prezent pod choinkę to całkiem powszechny problem. Jaki podarunek sprawi radość drugiej osobie? Gdy brak Ci inspiracji, polecamy naszą listę uniwersalnych prezentów, które nie zrujnują Twojego portfela.

Zanim klikniesz „kup” w świątecznej gorączce, najpierw się zastanów, czy ktoś nie będzie chciał wykorzystać sytuacji – padnięcie ofiarą oszustwa może skutecznie zepsuć bożonarodzeniowy nastrój, dlatego ważna jest Twoja czujność.

Sylwester to co roku świetna okazja do hucznej zabawy i przywitania nowego rozdziału w Twoim życiu. Są miasta na świecie, gdzie obchodzi się go z wyjątkową pompą!

Zbliżający się koniec roku przypomniał Ci o kilku zaległych dniach urlopu? To świetna okazja, by wybrać się na narty. Wybredni narciarze, jak i amatorzy białego szaleństwa docenią nasze zestawienie najlepszych stoków narciarskich w Polsce :)