Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w lipcu

Czas dla rodziny jest cenny więc chcesz wykorzystać każdą wolną chwilę dla najbliższych. Czy bank może Ci w tym pomóc? Oczywiście! Zarówno dostępne rozwiązania systemowe, jak możliwość złożenia wniosku w programach "Dobry start” czy "Rodzina 500+”, jak i oferta skierowana do potrzeb rodziny z dziećmi wesprze budżet familijny w prosty i wygodny sposób.

Dusza artysty może się odnaleźć nie tylko przed płótnem – rysowanie i zapał komiksowy to pozytywna pasja, która może pomóc w pracy zawodowej. Cierpliwość, dokładność, kreatywne myślenie to tylko niektóre z umiejętności, które rozwija twórczość plastyczna.

Nadal niedocenianą dyscypliną budującą kompetencje jest... gaming. Granie w gry komputerowe wpływa na rozwój myślenia strategicznego, refleks i umiejętności pracy zespołowej. Branża esportu rozwija się bardzo dynamicznie i wzbudza coraz większe zainteresowanie młodych osób – jak się okazuje, jest to bardzo korzystne zjawisko?

A jak popracować nad swoją komunikacją z ludźmi? Można się wybrać na festiwal! Lato jest porą obfitą w tego rodzaju imprezy, nie tylko muzyczne. Jest okazja do nawiązania nowych znajomości i gromadzenia genialnych wspomnień. Żeby na miejscu nie martwić się o nic innego, niż dobrą zabawę, dobrze się przygotuj.

Zarówno podczas takich wydarzeń, jak i zwykłych, codziennych sytuacji, może się zdarzyć, że zgubisz dokumenty. W takim przypadku najważniejsze jest szybkie działanie, jak tylko zorientujesz się o stracie. Aby ustrzec się przed wykorzystaniem Twoich dokumentów i danych przez nieuprawnione osoby, dowiedz się, jak i gdzie je zastrzec.

Jakie możliwości masz na to, aby być eko na co dzień? Trend dbania o środowisko nie maleje, a wiele firm korzysta z niego w oferowanych usługach, również transportowych. Po mieście możesz poruszać się z korzyścią dla zdrowia i natury. Czy zdecydujesz się na zmiany, które będą napędzane przez Twoje nogi albo przez... prąd?

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl