Zgubienie karty
(koszt wg stawki operatora) +48 71 354 90 09
Aktualności

Nowości na Blogu CAsfera.pl w grudniu

Nadchodzący nowy rok to czas zmian. Niektóre z nich wcale nie są trudne: tak jak na przykład zmiana banku? Gdy w tym pomoże Ci ekspert od finansów i dopełni formalności za Ciebie, Twoja głowa jest wolna od zmartwień. To proste!

Wraz ze zmianą przychodzą korzyści. Gdy wiesz, gdzie znaleźć tysiące rabatów w całej Polsce, nie tylko w święta zakupy będą przyjemniejsze. Takie wydatki, jakie Cię czekają, możesz wygodnie zrealizować z kartą kredytową, która zawsze będzie przy Tobie.

A te większe życzenia możesz spełnić z pomocą kredytu ratalnego, który pozwoli rozłożyć płatność na dogodne raty, które nie obciążą Twojego budżetu domowego. Możesz skorzystać tak, jak lubisz: prosto i wygodnie w wybranym sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Przy każdej płatności pamiętaj o bezpieczeństwie Twoich danych i środków. Kilka reguł będzie towarzyszyć Ci przy codziennych zakupach, a zaoszczędzisz sobie emocji związanych z utratą karty, nieautoryzowanymi przez Ciebie płatnościami czy nieotrzymaniem zamówionego prezentu.

Wszystkie Twoje prezenty dotarły na czas? A może przypadła Ci rola sekretnego Mikołaja? Poradnik o prezentach drobnych, ale zawsze trafionych przyda się przez cały rok – okazji jest wiele, aby sprawić komuś radość :)

Z Nowym Rokiem chcesz wejść na rynek pracy? Dowiedz się najpierw, jak wdrożenie dyrektywy RODO wpłynęło na proces rekrutacji. Bądź przygotowany na skierowanie kroków na nową ścieżkę kariery.

--

Przeczytaj więcej ciekawych artykułów na blogu pracowników Credit Agricole: CAsfera.pl