Jeżeli jesteś rolnikiem indywidualnym skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes i otwórz Konto Agricole - w prosty i bezpieczny sposób. Bez wychodzenia z domu. Bez wizyty kuriera. Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS, aktualny dowód osobisty oraz numer REGON, pod którym jest wpisana Twoja firma w bazie GUS.

Z promocji nie możesz skorzystać jeżeli prowadzisz działalność w formie działów specjalnych produkcji rolnej.

Zobacz, jakie to proste:

  • Przygotuj swój dowód osobisty oraz numer REGON
  • Zainstaluj aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes - znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store
  • Uruchom pobraną aplikację
  • Postępuj zgodnie z komunikatami, które będą się pojawiać na ekranie Twojego smartfona. Zobacz przewodnik
  • Podpisz umowę podając jednorazowy kod, który otrzymasz SMS-em
  • Brawo! Otworzyłeś konto, możesz już usunąć aplikację

Umowę konta oraz inne dokumenty przeczytasz w aplikacji jak również otrzymasz je na podany przez Ciebie adres e-mail. Szczegóły w Regulaminie zawierania umów Konta Biznes i bankowości elektronicznej przez aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes.

Zobacz, jakie to wygodne

Od razu korzystaj ze swojego konta

Ze swojego konta możesz korzystać od razu – wystarczy zainstalować aplikację CA24 Mobile lub skorzystać z serwisu CA24 eBank.

Regulamin

Informacje prawne

Promocja „Konto Biznes za 0 zł przez rok w aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes” banku Credit Agricole trwa do 31 marca 2021 roku. Promocją objęty jest rachunek bieżący Konta Biznes prowadzony w pakietach: Solista, Sonata, Symfonia lub Konto Agricole założony przez aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes. Z promocji może skorzystać osoba, która ma aktualne dane w CEIDG i GUS, prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub jest rolnikiem indywidualnym. Z promocji nie może skorzystać rolnik bez numeru REGON lub prowadzący działalność w formie działów specjalnych produkcji rolnej. Regulamin promocji, szczegóły oferty oraz tabela opłat i prowizji dostępne są na www.credit-agricole.pl/firmy. Materiał ma charakter informacyjny.

© 2021 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku