Jeżeli jesteś rolnikiem indywidualnym skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes i otwórz Konto Agricole - w prosty i bezpieczny sposób. Bez wychodzenia z domu. Bez wizyty kuriera. Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS, aktualny dowód osobisty oraz numer REGON, pod którym jest wpisana Twoja firma w bazie GUS.

Z promocji nie możesz skorzystać jeżeli prowadzisz działalność w formie działów specjalnych produkcji rolnej.

Zobacz, jakie to proste:

  • Przygotuj swój dowód osobisty oraz numer REGON
  • Zainstaluj aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes - znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami Google Play lub App Store
  • Uruchom pobraną aplikację
  • Postępuj zgodnie z komunikatami, które będą się pojawiać na ekranie Twojego smartfona. Zobacz przewodnik
  • Podpisz umowę podając jednorazowy kod, który otrzymasz SMS-em
  • Brawo! Otworzyłeś konto, możesz już usunąć aplikację

Umowę konta oraz inne dokumenty przeczytasz w aplikacji jak również otrzymasz je na podany przez Ciebie adres e-mail. Szczegóły w Regulaminie zawierania umów Konta Biznes i bankowości elektronicznej przez aplikację CA24 Otwórz Konto Biznes.

Zobacz, jakie to wygodne

Zobacz jak zyskać 1 700 zł premii

200 zł300 zł1200 zł
jeżeli otworzysz konto w aplikacji którą znajdziesz w sklepach Google Play lub App Storejeżeli aktywnie będziesz korzystał z konta i kartyjeżeli podpiszesz z nami umowę kredytową
i zapewnisz wpływy wysokości 1000 zł przez co najmniej 6 miesięcyjeżeli co miesiąc zapewnisz wpływy min. 1000 zł i wykonasz płatności kartą na min. 300 zł - przez kolejnych 6 miesięcy

Otwórz Konto Agricole
jeżeli w ciągu najbliższych 6 miesięcy podpiszesz z nami umowę kredytową - sprawdź szczegóły w regulaminie

Otwórz Konto Agricole

Od razu korzystaj ze swojego konta

Ze swojego konta możesz korzystać od razu – wystarczy zainstalować aplikację CA24 Mobile lub skorzystać z serwisu CA24 eBank.

Regulamin

Informacje prawne

Promocja „Konto Biznes za 0 zł z premią do 1 700 zł” trwa do 30.09.2021 r. Możesz z niej skorzystać jeśli: w czasie jej obowiązywania otworzysz wybrane konto biznes w naszym banku: Konto Solista, Konto Sonata, Konto Symfonia lub pakiet Konto Agricole. W ramach promocji dostaniesz: 1) zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego na 12 miesięcy; 2) zwolnienie z opłaty za przelewy Elixir (w tym do ZUS/US oraz Split Payment) zlecone w CA24 eBank i CA24 Mobile w ciągu 12 miesięcy od kolejnego miesiąca po dniu otwarcia konta; 3) możliwość otrzymania premii.
Z promocji możesz skorzystać też, jeśli masz już konto biznes w naszym banku. Wówczas możesz otrzymać premię jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych i podpiszesz dokument „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”. Szczegółowe informacje, w tym warianty i warunki wypłaty premii opisane są w Regulaminie promocji. Szczegóły oferty oraz tabela opłat i prowizji dostępne są na www.credit-agricole.pl/firmy.
Strona ma charakter informacyjny.

© 2021 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku