Wyjątkowo przyjazne kredyty na zakup maszyn rolniczych w ramach Programu John Deere Financial

Markowe wyposażenie Twojego gospodarstwa w zasięgu ręki. Dzięki współpracy w ramach Programu John Deere Financial między Credit Agricole Bank Polska S.A. a producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych John Deere, możesz skorzystać z wyjątkowo wygodnych i atrakcyjnych form finansowania wyposażenia Twojego gospodarstwa.

Zamów teraz, spłacaj później

Promocja finansowania zakupu maszyn sezonowych z karencją na raty kapitałowe. Dla kombajnów serii S, T, W, W330, W440 wraz z zespołami żniwnymi, opryskiwaczy samojezdnych oraz sieczkarni możliwe jest zastosowanie okresu karencji na spłatę kapitału udzielonego kredytu inwestycyjnego, tak by zapadalność terminu płatności pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej przypadała najpóźniej po 18 miesiącach od daty wypłacenia kredytu. W okresie karencji płatne są raty odsetkowe. Jeśli chcesz wziąć udział w promocji, złóż zamówienie do 30.04.2018 r.

Przykład:

Ciągniki serii 5 i 6 - kredyt 0% nawet na 3 lata

Ciągniki serii 5 i 6 - kredyt 0% nawet na 3 lata!

Program finansowania 0% na 3 lata obowiązuje przy minimalnej wpłacie własnej w wysokości 35% wartości sprzętu.

Ciągniki serii 5 i 6 z ładowaczem czołowym John Deere 0% nawet na 5 lat!

Ciągniki serii 5 i 6 z ładowaczem czołowym John Deere 0% nawet na 5 lat!

Obowiązuje przy minimalnej wpłacie własnej w wysokości 35% wartości sprzętu.

Ciągniki serii 8R z ochroną PowerGard – kredyt 0% aż na 3 lata!

Ciągniki serii 8R z ochroną PowerGard - kredyt 0% aż na 3 lata!

Kredyt do 3 lat z wkładem własnym minimum 10% przy zakupie w pakiecie z ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus.

Ciągniki kompaktowe – kredyt 0% nawet na 5 lat!

Ciągniki kompaktowe - kredyt 0% nawet na 5 lat!

Ciągniki kompaktowe serii 1, 2, 3 oraz 4 w kredycie do 5 lat z wkładem własnym minimum 35%.

Pojazdy użytkowe Gator – kredyt 0% nawet na 5 lat!

Pojazdy użytkowe Gator - kredyt 0% nawet na 5 lat!

Pojazdy użytkowe Gator i kosiarki serii X900 w kredycie do 5 lat z wkładem własnym minimum 35%.

Kombajny i sieczkarnie – kredyt 0% aż na 4 lata!

Kombajny i sieczkarnie - kredyt 0% na 3 lata!

Kombajny serii W330/W440, W, T oraz S wraz z przyrządami żniwnymi oraz sieczkarnie i opryskiwacze samojezdne w kredycie do 3 lat z wkładem własnym minimum 35% przy zakupie w pakiecie z ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus.

Bez odwiedzania placówki Banku

U autoryzowanego dealera John Deere zamówisz sprzęt i złożysz wniosek o finansowanie. Pozostałe formalności możesz dopełnić w swoim gospodarstwie.

Atrakcyjne oprocentowanie od 0%

W zależności od okresu i warunków kredytowania, możesz skorzystać z promocyjnych warunków i spłacić zakup ciągnika nawet bez żadnych odsetek.

Dogodne finansowanie VATu i dotacji unijnych

Aby zakup maszyn rolniczych był dla Ciebie jeszcze łatwiejszy, umożliwiamy Ci sfinansowanie nie tylko ceny netto maszyn, ale także podatku VAT i jeśli potrzebujesz udostępnimy środki ma pokrycie kosztów kwalifikowanych w ramach projektu realizowanego z funduszy unijnych. W takiej sytuacji skorzystaj z Kredytu pomostowego.

Szczegóły

Nota prawna

Regulamin promocji "Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial" dostępny jest u autoryzowanych dilerów John Deere i w placówkach Credit Agricole Bank Polska S.A.. Promocja obowiązuje do odwołania i dotyczy sprzętów, dla których wniosek kredytowy został złożony w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia. Warunkiem udzielenia kredytu jest posiadanie lub otwarcie odpowiedniego pakietu Konta Biznes. Wysokość oprocentowania kredytu uzależniona jest od rodzaju sprzętu, wysokości wpłaty własnej oraz okresu finansowania.
"John Deere Financial" oraz logo skaczącego jelenia są zarejestrowanymi znakami towarowymi, które są własnością Deere & Company. John Deere Financial jest programem finansowym, w ramach którego Crédit Agricole Bank Polska S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. i Carefleet S.A., będące członkami Grupy Crédit Agricole, oferują w Polsce różne produkty finansowe. Spółki te, jako dostawcy produktów finansowych, są odpowiedzialne za zapewnienie, że te produkty oraz wszystkie procesy i dokumentacja związana z ich dostarczaniem są zgodne pod każdym względem ze stosownymi przepisami prawa i regulacjami. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Kalkulator rat

Oblicz orientacyjną ratę kredytu na maszynę John Deere, którą jesteś zainteresowany.

Przejdź do symulacji

Jak skorzystać z promocji?

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku