John Deere Financial jest programem finansowania fabrycznego oferowanym przez światowego lidera w produkcji maszyn rolniczych we współpracy z Grupą Crédit Agricole. Program John Deere Financial obejmują zarówno kredyty inwestycyjne jak i leasing operacyjny. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, możesz liczyć na szybkie, proste i w pełni transparentne procedury i zasady finansowania. Najbardziej optymalną dla Ciebie opcję pomoże wybrać autoryzowany Dealer John Deere oraz Mobilny Doradca Finansowania Fabrycznego, bo finansowanie Twoich maszyn jest w naszej naturze.

Kluczowe korzyści John Deere Financial:


  • oprocentowanie kredytu już od 0%
  • minimalny wkład własny już od 15%
  • finansowanie nawet na 9 lat
  • możliwość sfinansowania VAT i dotacji
  • cesja z dotacji może stanowić wkład własny Klienta
  • raty miesięczne, kwartalne lub półroczne
  • proste, przejrzyste i szybkie procedury i dedykowani Doradcy Finansowania Fabrycznego.

Dowiedz się więcej – odwiedź najbliższego autoryzowanego Dealera John Deere lub umów się z Mobilnym Doradcą Finansowania Fabrycznego

Kalkulator rat

Oblicz orientacyjną ratę kredytu na maszynę John Deere, którą jesteś zainteresowany.

Przejdź do symulacji

Dogodne finansowanie VATu i dotacji unijnych

Aby zakup maszyn rolniczych był dla Ciebie jeszcze łatwiejszy, umożliwiamy Ci sfinansowanie nie tylko ceny netto maszyn, ale także podatku VAT i jeśli potrzebujesz udostępnimy środki ma pokrycie kosztów kwalifikowanych w ramach projektu realizowanego z funduszy unijnych. W takiej sytuacji skorzystaj z Kredytu pomostowego.

Szczegóły

Nota prawna

Regulamin promocji "Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial" dostępny jest u autoryzowanych dilerów John Deere i w placówkach Credit Agricole Bank Polska S.A.. Promocja obowiązuje do odwołania i dotyczy sprzętów, dla których wniosek kredytowy został złożony w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia. Warunkiem udzielenia kredytu jest posiadanie lub otwarcie odpowiedniego pakietu Konta Biznes. Wysokość oprocentowania kredytu uzależniona jest od rodzaju sprzętu, wysokości wpłaty własnej oraz okresu finansowania.
"John Deere Financial" oraz logo skaczącego jelenia są zarejestrowanymi znakami towarowymi, które są własnością Deere & Company. John Deere Financial jest programem finansowym, w ramach którego Crédit Agricole Bank Polska S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. i Carefleet S.A., będące członkami Grupy Crédit Agricole, oferują w Polsce różne produkty finansowe. Spółki te, jako dostawcy produktów finansowych, są odpowiedzialne za zapewnienie, że te produkty oraz wszystkie procesy i dokumentacja związana z ich dostarczaniem są zgodne pod każdym względem ze stosownymi przepisami prawa i regulacjami. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Jak skorzystać z oferty?

© 2021 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku