Wyjątkowo przyjazne kredyty na zakup maszyn rolniczych w ramach Programu John Deere Financial

Markowe wyposażenie Twojego gospodarstwa w zasięgu ręki.
Dzięki współpracy w ramach Programu John Deere Financial między Credit Agricole Bank Polska S.A. a producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych John Deere, możesz skorzystać z wyjątkowo wygodnych i atrakcyjnych form finansowania wyposażenia Twojego gospodarstwa.

Kombajn John Deere na Twoją kieszeń

Kombajn John Deere na Twoją kieszeń

- Już przy wpłacie własnej od 10%; - Promocja na wybrane kombajny, prasy zwijające oraz opryskiwacze * ; - Kredyt nawet do 10 lat ** ; - Raty miesięczne, kwartalne lub półroczne. Raty roczne: dziś 50%, a pozostałe 50% po roku *** ; - Możliwość finansowania VAT-u; - Nawet 0% wpłaty własnej przy projektach z refundacją ARiMR. Zobacz ulotkę

Kredyt od 0,0% na ciągniki

Kredyt od 0,0% na ciągniki *

- Na ciągniki i ładowacze czołowe; - Już przy wpłacie własnej 10%; - Nawet na 7 lat; - Raty miesięczne, kwartalne lub półroczne. Raty roczne: dziś 50%, a pozostałe 50% po roku ** ;
- Możliwość finansowania VAT-u; - 0% wpłaty własnej przy projektach z refundacją ARiMR. Zobacz ulotkę

Ciągnik John Deere serii 5E już od 853 zł miesięcznie

Ciągnik John Deere serii 5E już od 853 zł miesięcznie

Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego dla podatników podatku VAT na zakup ciągnika 5055E w cenie 86.962 zł netto na okres finansowania 108 miesięcy, przy minimalnej wpłacie własnej 10%, spłacanego w miesięcznych ratach. Zobacz ulotkę

Bez odwiedzania placówki Banku

U autoryzowanego dealera John Deere zamówisz sprzęt i złożysz wniosek o finansowanie. Pozostałe formalności możesz dopełnić w swoim gospodarstwie.

Atrakcyjne oprocentowanie od 0%

W zależności od okresu i warunków kredytowania, możesz skorzystać z promocyjnych warunków i spłacić zakup ciągnika nawet bez żadnych odsetek.

Dogodne finansowanie VATu i dotacji unijnych

Aby zakup maszyn rolniczych był dla Ciebie jeszcze łatwiejszy, umożliwiamy Ci sfinansowanie nie tylko ceny netto maszyn, ale także podatku VAT i jeśli potrzebujesz udostępnimy środki ma pokrycie kosztów kwalifikowanych w ramach projektu realizowanego z funduszy unijnych. W takiej sytuacji skorzystaj z Kredytu pomostowego.

Szczegóły

Nota prawna

Regulamin promocji "Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial" dostępny jest u autoryzowanych dilerów John Deere i w placówkach Credit Agricole Bank Polska S.A.. Promocja obowiązuje do odwołania i dotyczy sprzętów, dla których wniosek kredytowy został złożony w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia. Warunkiem udzielenia kredytu jest posiadanie lub otwarcie odpowiedniego pakietu Konta Biznes. Wysokość oprocentowania kredytu uzależniona jest od rodzaju sprzętu, wysokości wpłaty własnej oraz okresu finansowania.
"John Deere Financial" oraz logo skaczącego jelenia są zarejestrowanymi znakami towarowymi, które są własnością Deere & Company. John Deere Financial jest programem finansowym, w ramach którego Crédit Agricole Bank Polska S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. i Carefleet S.A., będące członkami Grupy Crédit Agricole, oferują w Polsce różne produkty finansowe. Spółki te, jako dostawcy produktów finansowych, są odpowiedzialne za zapewnienie, że te produkty oraz wszystkie procesy i dokumentacja związana z ich dostarczaniem są zgodne pod każdym względem ze stosownymi przepisami prawa i regulacjami. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Jak skorzystać z promocji?

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.