Wyjątkowo przyjazne kredyty na zakup maszyn rolniczych w ramach Programu John Deere Financial

Markowe wyposażenie Twojego gospodarstwa w zasięgu ręki.
Dzięki współpracy w ramach Programu John Deere Financial między Credit Agricole Bank Polska S.A. a producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych John Deere, możesz skorzystać z wyjątkowo wygodnych i atrakcyjnych form finansowania wyposażenia Twojego gospodarstwa.

Kredyt 0% aż na 5 lat

Program finansowania 0% na 5 lat obowiązuje przy minimalnej wpłacie własnej w wysokości 35% wartości sprzętu.

Zmiennokomorowa prasa zwijająca serii 800 Special Edition 2017

Zmiennokomorowa prasa zwijająca serii 800 "Special Edition 2017"

Zyskujesz: przedłużoną gwarancję fabryczną do 24 miesięcy

Opryskiwacze zaczepiane

Opryskiwacze zaczepiane

Zyskujesz:
- precyzyjną stabilizację belki opryskowej;
- automatyczną satelitarną kontrolę sekcji opryskowych;
- wielofunkcyjny wyświetlacz do sterowania maszynami z ISOBUS;
- precyzyjną dokumentację oprysku

Ciągniki

Ciągniki

W promocji ciągniki:
Seria 5E | 55-75 KM
Seria 5M | 75-115 KM
Seria 5R | 95-125 KM
Seria 6MC/RC | 90-115 KM
Seria 6M | 110-195 KM
Seria 6R | 110-250 KM

Bez odwiedzania placówki Banku

U autoryzowanego dealera John Deere zamówisz sprzęt i złożysz wniosek o finansowanie. Pozostałe formalności możesz dopełnić w swoim gospodarstwie.

Atrakcyjne oprocentowanie od 0%

W zależności od okresu i warunków kredytowania, możesz skorzystać z promocyjnych warunków i spłacić zakup ciągnika nawet bez żadnych odsetek.

Dogodne finansowanie VATu i dotacji unijnych

Aby zakup maszyn rolniczych był dla Ciebie jeszcze łatwiejszy, umożliwiamy Ci sfinansowanie nie tylko ceny netto maszyn, ale także podatku VAT i jeśli potrzebujesz udostępnimy środki ma pokrycie kosztów kwalifikowanych w ramach projektu realizowanego z funduszy unijnych. W takiej sytuacji skorzystaj z Kredytu pomostowego.

Szczegóły

Nota prawna

Regulamin promocji "Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial" dostępny jest u autoryzowanych dilerów John Deere i w placówkach Credit Agricole Bank Polska S.A.. Promocja obowiązuje do odwołania i dotyczy sprzętów, dla których wniosek kredytowy został złożony w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia. Warunkiem udzielenia kredytu jest posiadanie lub otwarcie odpowiedniego pakietu Konta Biznes. Wysokość oprocentowania kredytu uzależniona jest od rodzaju sprzętu, wysokości wpłaty własnej oraz okresu finansowania.
"John Deere Financial" oraz logo skaczącego jelenia są zarejestrowanymi znakami towarowymi, które są własnością Deere & Company. John Deere Financial jest programem finansowym, w ramach którego Crédit Agricole Bank Polska S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. i Carefleet S.A., będące członkami Grupy Crédit Agricole, oferują w Polsce różne produkty finansowe. Spółki te, jako dostawcy produktów finansowych, są odpowiedzialne za zapewnienie, że te produkty oraz wszystkie procesy i dokumentacja związana z ich dostarczaniem są zgodne pod każdym względem ze stosownymi przepisami prawa i regulacjami. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Jak skorzystać z promocji?

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku