Pojawił mi się komunikat o zaufanej przeglądarce. Co robić?

Podczas logowania do serwisu CA24 eBank wyświetlił Ci się komunikat o zaufanej przeglądarce? Sprawdź, czym są zaufane przeglądarki. Po wpisaniu identyfikatora i hasła lub po zmianie hasła zobaczysz ekran z pytaniem, czy chcesz dodać do urządzeń zaufanych przeglądarkę, której teraz używasz.

Jeśli:

  • Sprzęt, z którego korzystasz, należy do Ciebie i często logujesz się z używanej właśnie przeglądarki, zalecamy wybrać opcję Dodaj przeglądarkę do urządzeń zaufanych. Możesz wtedy nadać nazwę zaufanej przeglądarki albo zostawić domyślną wygenerowaną przez bank. Musisz oświadczyć, że jesteś jednym użytkownikiem/użytkowniczką sprzętu/przeglądarki, a następnie autoryzować dodanie zaufanej przeglądarki wybraną metodą autoryzacji.
  • Nie chcesz lub sprzęt z którego się logujesz nie jest Twój lub nie jesteś jedynym użytkownikiem/jedyną użytkowniczką sprzętu, zalecamy wybrać opcję Nie dodawaj przeglądarki do urządzeń zaufanych. Po wyborze tej opcji, logujesz się do serwisu CA24 eBank wybraną metodą autoryzacji.

Zaufaną przeglądarkę dodajesz na 180 dni. Po upływie tego czasu przeglądarka przestaje być zaufana, co oznacza, że jest automatycznie usuwana z listy Twoich zaufanych urządzeń. Możesz wtedy:

  • ponownie dodać przeglądarkę do zaufanych
  • nie dodawać przeglądarki do zaufanych i logować się wybraną metodą autoryzacji do serwisu CA24 eBank

Ważna informacja

Możesz mieć na Twojej liście urządzeń zaufanych maksymalnie 8 zaufanych przeglądarek. Po przekroczeniu tej liczby, podczas logowana się z niezaufanej przeglądarki, będziesz musiał/musiała zautoryzować się jednorazowo wybraną metodą autoryzacji. W ustawieniach możesz zarządzać zaufanymi przeglądarkami tak, żeby usuwać nieaktualne i robić miejsce dla nowych.

Zobacz, czym są zaufane przeglądarki

Zobacz, gdzie sprawdzisz Twoje zaufane przeglądarki

Zobacz, jak zarządzać zaufanymi przeglądarkami

Sprawdź, co oznacza, że przeglądarka jest aktywna jeszcze przez x dni?

Zobacz, jak możesz dodać zaufaną przeglądarkę

Sprawdź, czym jest urządzenie zaufane

Sprawdź, czy musisz dodawać przeglądarkę do urządzeń zaufanych


Powrót do strony kategorii

Kontakt z bankiem


Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia