Wygraj 1000 zł na świąteczne wydatki

Bank Credit Agricole przygotował konkurs dla członków grupy „Wyzwanie oszczędzanie” na Facebooku. Można w nim wygrać do 1000 zł. Wystarczy dołączyć do grupy i podzielić się pomysłami na oszczędzanie. Przy okazji konkursu bank nawiązał współpracę z popularną aplikacją PanParagon do przechowywania paragonów i wyszukiwania promocji w gazetkach.

Do 15 grudnia br. trwa konkurs na grupie „Wyzwanie oszczędzanie” Credit Agricole. Może wziąć w nim udział każda osoba, która dołączy do grupy i napisze o swoich patentach na oszczędzanie w czasach wysokiej inflacji. Wśród nagród znajdują się uniwersalna karta podarunkowa o wartości 1000 zł oraz trzy karty o wartości 100 zł.

- Do oszczędzania inspirujemy Polaków już od ponad dwóch lat na grupie „Wyzwanie oszczędzanie”. Konkursem chcemy zachęcić uczestników do dzielenia się swoimi patentami, których szuka teraz wielu Polaków - mówi Krzysztof Jarząb, starszy specjalista ds. mediów społecznościowych w banku Credit Agricole.

Konkurs w swoich kanałach w mediach społecznościowych promuje także PanParagon, którego bank zaprosił do współpracy przy tej akcji. To bezpłatna aplikacja, która pomaga bezpiecznie przechowywać dowody zakupu, by nie blakły i nie ginęły. Służy również do skutecznego wyszukiwania promocji w gazetkach i porównywania cen produktów.

Polakom brakuje wiedzy i edukacji finansowej, a niemal połowa deklaruje, że aktywnie szuka informacji, jak oszczędzać. Z roku na rok te informacje są coraz bardziej dostępne – czy to na finansowych blogach w internecie czy nawet specjalnych kursach. O tym jak zacząć odkładać, jak uporządkować swoje finanse i mądrze nimi zarządzać na co dzień, można właśnie przeczytać na stronie www.wyzwanieoszczedzanie.pl lub na bezpłatnej i otwartej dla każdego grupie „Wyzwanie oszczędzanie” na Facebooku. Gromadzi ona osoby szukające inspiracji, a także dzielące się swoim doświadczeniem, patentami na oszczędzanie pieniędzy i środowiska. Grupę prowadzi od 2020 r. Credit Agricole.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia