[Aktualizacja]

Szanowni Państwo, informujemy, że mogą już Państwo korzystać z serwisu internetowego, mobilnego i telefonicznego CA24. Prowadzimy powdrożeniowe prace stabilizacyjne, dlatego mogą występować przejściowe trudności w korzystaniu z naszych usług. Serdecznie przepraszamy za wcześniejsze niedogodności.

***

Szanowny Kliencie,

w najbliższy weekend planujemy przerwę w pracy naszych systemów informatycznych. Serwisy bankowości elektronicznej CA24 będą wyłączone od godz. 22:00 w sobotę 10 marca do godz. 19:00 w niedzielę 11 marca. Uprzejmie prosimy o wykonanie planowanych płatności i przelewów we wcześniejszym terminie.

W szczególności niedostępne będą serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe (przelew online). Nie będzie więc np. można zalogować się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej jak również zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym.

Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo. Serwis telefoniczny CA24 będzie dostępny wyłącznie w zakresie zastrzegania kart - poza zastrzeżeniem karty, nie będzie możliwe wykonanie żadnej innej operacji w tym serwisie.

Nie przewidujemy utrudnień w korzystaniu z kart płatniczych w sklepach i punktach usługowych, a także przy wypłacie gotówki z bankomatów. Wpłaty dokonane na rachunek za pośrednictwem wpłatomatów zostaną zaksięgowanie w niedzielę, po godz. 19:00.

Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy żadnych zmian związanych z logowaniem do naszych systemów. Oznacza to, że nie będziemy wymagać od naszych klientów innych danych logowania niż dotychczas. Nie będzie potrzebne uaktualnianie danych, ani ich dodatkowa weryfikacja.

Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prace nad systemami informatycznymi są konieczne, byśmy mogli rozwijać dla Państwa nowe produkty oraz usługi.

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku